Biuro zawodów Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska

Strona Główna / Archiwum / Biuro zawodów Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska

Kiedy? 23 września 2017 r., godz. 9:00-15:00

Już w sobotę na poziomie -1 stanie Biuro Zawodów Biegowego Grand Prix Dzielnic. W godzinach 9:00-15:00 do odbioru będą pakiety startowe do V etapu! Na pierwszych uczestników czekają upominki ufundowane przez CH Manhattan!

GP Żabianka już w najbliższą niedzielę 24 września!

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to impreza sportowa skierowana do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic. Jest to całkowicie bezpłatna forma zawodów sportowych dla wszystkich grup wiekowych.

Zawody mają formę cykliczną i odbywają się od maja do października w różnych dzielnicach Gdańska. Do tej pory, Biegowe Grand Prix Gdańska odwiedziło dzielnice takie jak: Brzeźno, Zaspa, Orunia, św. Wojciech, Lipce, Ujeścisko, Łostowice, Wrzeszcz Górny, Wrzeszcz Dolny, Siedlce, Strzyża oraz Brętowo. Podczas każdej edycji przygotowujemy dla naszych biegaczy zróżnicowane technicznie trasy, jednak zawsze mierzą one w granicach 5 km. Jest to dystans Biegu Głównego przeznaczony dla biegaczy dorosłych.

Dystanse dla dzieci i młodzieży są zmienne w zależności od edycji, jednak zawsze mieszczą się w przedziale 900m-1300m oraz to nowość Bieg Malucha na odcinku około 400m.

Organizatorem imprezy jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, a poszczególne biegi wspierane są przez Rady Dzielnic.

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska ma być imprezą, która poruszy aktywność fizyczną Gdańszczan jak i da możliwość rywalizacji tym bardziej zaawansowanym biegaczom w zdrowej i przyjaznej dla wszystkich atmosferze.

Więcej informacji na: www.bieginadzielnicach.pl oraz Facebooku