BumbleBee – Witamy w Świecie Transformers

Strona Główna / Archiwum / BumbleBee – Witamy w Świecie Transformers

12 stycznia 2019 r., godz. 11:00-18:00

Świat Transformers w Manhattanie to niezwykła, pełna niesamowitych postaci alternatywna rzeczywistość. I właśnie do takiej – wypełnionej nowoczesną technologią – rzeczywistości zapraszamy dzieci podczas trasy promującej kolejną odsłonę serii – „Bumblebee”. 

Witajcie w świecie Transformers! Wśród atrakcji m.in.:

  • WSPANIAŁA STREFA HASBRO: Wielki Bumblebee, z którym dzieci zrobią sobie wspólne zdjęcia, niesamowite zabawki Hasbro, strefa foto oraz Kask Optimusa, dzięki któremu każdy z naszych gości będzie mógł przemówić głosem samego Optimusa!
  • STREFA WYŚCIGÓW: Bumblebee Go – tor wyścigowy o powierzchni 3×8 m kw. (samochody Radio Control)
  • STREFA FILMÓW I KONKURSÓW: Mini Kino „Transformers” – różne oblicza Transformers oraz to, na co czekają wszyscy – super konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!
  • STREFA GIER: gra z serii „Transformers” na PS4 oraz Strefa 360 – Garaż Bumblebee – wspólna zabawa na Ipadach!

Zapraszamy od 11:00 do 18:00

***************************************************************

Bumblebee to jedna z najbardziej lubianych przez fanów postaci z kultowej serii „Transformes”. Film zabierze nas w lata osiemdziesiąte XX wieku.

Charlie (Hailee Steinfeld) znajduje na złomowisku żółtego zdezelowanego, rdzewiejącego „garbusa”. Nie wie, że Bulmblebee znalazł tam dla siebie azyl. Kiedy tylko Charlie z troską odrestaurowuje stary samochód, orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym „garbusem”…

Do tej pory filmy z serii „Transformers” zarobiły na całym świecie ponad 4,3 miliarda dolarów i wciąż cieszą się szaloną popularnością, także w naszym kraju.