Dzień pełen emocji – EMOTKI w Manhattanie

Strona Główna / Archiwum / Dzień pełen emocji – EMOTKI w Manhattanie

Kiedy? 7 października 2017 r., godz. 11:00-18:00
WSTĘP WOLNY

Zapraszamy w sobotę 7 października na wyjątkowy Dzień Pełen eMocji! Z okazji zbliżającej się premiery zapowiadanej na hit jesieni komedii animowanej „Emotki. Film” spotkamy się z bohaterami filmu, przeżyjemy mnóstwo emocji, a także spotkamy się z Dannym Ferreri – słynącym z poczucia humoru i otwartości młodym youtuberem.

Na wszystkich odwiedzających Manhattan czeka mnóstwo emocjonujących atrakcji. Wśród nich, m.in.:

  • EMOTKOWE KOŁO EMOCJI – dzieci, kręcąc kołem, losują „emocję”, którą muszą odzwierciedlić. Wszystko to na wielkim ekranie obserwuje publiczność, wspólnie bawiąc się z dziećmi. Jako NAGRODY czekają kolorowe emotkowe maski.
  • KOLOROWE TANECZNE MATY – zabawa oparta na rywalizacji. Dwoje dzieci tańczy równocześnie na kolorowych matach. Dzieci muszą nadążyć za wyświetlającymi się polami i stanąć na nich w odpowiednim czasie. Na ekranie zliczane są punkty.
    Co godzinę dzieci spotkają się z CZWORGIEM GŁÓWNYCH BOHATERÓW FILMU, z którymi wymienią się uściskami i zrobią sobie wspólne zdjęcia.
  • EMOTKOWA FOTOBUDKA – to tu dzieci zrobią sobie kolorowe, szalone zdjęcia w wyjątkowych emotkowych stylizacjach: dzieci – wzorem emotek – robią zabawne miny. Każdy będzie mógł zabrać zdjęcia ze sobą.
  • WIELKA EMOTKOWA TABLICA – ZABAWA Z NAGRODAMI – dzieci, w specjalnej aplikacji, losują pola, w które mają trafić piłeczkami na Wielkiej Emotkowej Tablicy. W nagrodę otrzymują naklejki z bohaterami filmu.

Dla najmłodszych przewidziana jest STREFA ZABAW PLASTYCZNYCH I EMOTKOWEJ CHARAKTERYZACJI. Jak zawsze, nie zabraknie konkursów z nagrodami na głównej scenie, zabaw i śmiechu!

O godz. 15:00 odbędzie się także spotkanie z DANNYM FERRERI – słynącym z poczucia humoru i otwartości młodym youtuberem. Każdy z proponowanych przez niego filmów ogląda ponad milion fanów; FACEBOOK: 81 tys. followersów, INSTAGRAM: 8 tys.

Komedia animowana „Emotki. Film” zadebiutuje w polskich kinach 13 października. Wszystko wskazuje na to, że stanie się jednym z największych kinowych przebojów jesieni.

Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Film zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Bohaterów czeka mnóstwo pełnych emocji przygód oraz wyścig z czasem. Muszą bowiem uratować telefon przed przeprogramowaniem. Główną postacią komedii jest młoda emotka Gene, która dopiero uczy się kim jest. „Emotki. Film” to tak naprawdę uniwersalna historia o poznawaniu siebie, akceptacji własnych niedoskonałości i – przede wszystkim – wyrażaniu siebie.