GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte

Strona Główna / Archiwum / GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte

10 września 2022r., godz. 12:00-17:00

Dni otwarte Gdańskiej Szkoły Artystycznej w Manhattanie – już 10 września 2022 r., godz. 12.00 – 17.00.

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie łączące sztukę i edukację.  W czasie dni otwartych w Manhattanie zwiedzicie wszystkie dziesięć pracowni Gdańskiej Szkoły Artystycznej oraz poznacie oferty naszych przyjaciół –  instytucji edukacyjnych i językowych  działających z nami pod jednym dachem w Manhattanie.

Zobaczycie, jak dzieci uczą się teatru na prawdziwej scenie kulisowej, jak wyglądają airtracks do akrobatyki i jak plastycy pracują na kołach garncarskich, prasach i sitodrukach i o wiele więcej!

W programie, m.in.:

  • 10.00 Początek castingu do grup konkursowych GSA – poz. 3
  • 12.00 – 17.00  ,,Drzwi otwarte” Zwiedzamy pracownie, spotkania z nauczycielami – poz. 2
  • 12.00 Koncert nauczycieli GSA ,,Ola i Mateusz”
  • 12.30 Spektakl teatralny pt. ,,Bardzo głodna gąsienica”  – PREMIERA!
  • 13.30 Koncert Młodzieżowy zespół rockowy GSA plus ,,Ola I Mateusz”
  • 15.00 Smykałka – pokazy i mini próby. Znajdziemy talent waszego dziecka!
  • 16.00 Taneczne Grupy konkursowe GSA, pokazy.

—————————————————————————————————————————

Smykałka znajdziemy talent twojego dziecka, to nasz oryginalny pomysł…

Jak rozwijać ma się moje dziecko, skoro rozpierała go energia lub jest cichutkie i wstydliwe? Czy lęk przed śpiewaniem, czy występem publicznym da się rozwiązać zabawą? Co mojemu dziecku da sztuka i zajęcia artystyczne? Czy wyrośnie z niego piękny i szczęśliwy dorosły? Czy Sztuka pomaga w wyjściu z pocowidowych kłopotów i wreszcie czy jest antidotum na smartfony i tablety?

…o tym wszystkim pogadamy, ale przede wszystkim pobawimy się z waszymi dziećmi. Porysujemy, pośpiewamy- przesłuchamy, potańczymy. Będziemy tworzyć wspólnie przyglądając się małym artystom, by później pogadać z ich rodzicami i odpowiedzieć sobie na powyższe pytania. Polecamy tę oryginalną i pożyteczną aktywność, i my, i wy możemy dowiedzieć się dużo o naszych małych artystach.

Młodzieżowy zespół rockowy GSA.  Tak! Mamy taki i nie zawahamy się go użyć! Zagrają krótki koncert a ich nauczyciele będą mieli zaszczyt ich wspierać.

W składzie oprócz gitar mają dziewczyny na basie i perkusji także czaaaaaad. Ach! Dowiecie się tez jak do ich dołączyć bądź stworzyć własną grupę.

Jak wychować sonie widza? My w GSA wiemy najlepiej. Spektakl naszych nauczycieli z teatru ,,TU” pt. ,,Bardzo głodna gąsienica” to piękną  plastyczna i ruchową opowieść. Opowieść wyjątkowa i niespotykaną, bo przeznaczoną dla widzą w wieku od pierwszego roku życia.