Oko w oko z dinozaurami! Jurassic World w Manhattanie

Strona Główna / Archiwum / Oko w oko z dinozaurami! Jurassic World w Manhattanie

28 maja 2022 r., godz. 11:00-19:00

Oko w oko z dinozaurem? To możliwe!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z dinozaurami z okazji premiery megahitu Jurassic World Dominion – tylko w Manhattanie!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji i świetna zabawa, a w nich:

  • WYSTAWA: DINOZAURY 3D: tu nałożymy trójwymiarowe okulary, a wtedy gady na ogromnych planszach 3D wydadzą się być tuż obok nas! Ta niezwykła wystawa zachwyci i dzieci, i dorosłych.
  • MODELE DINOZAURÓW: obejrzeć z bliska będzie można również realistyczne modele dinozaurów. Będą one zupełnie niegroźne, a nawet chętnie zapozują do wspólnych zdjęć. To idealna okazja, by spróbować rozpoznać swoje ulubione gatunki.
  • SPOTKANIE Z DINOZAURAMI: wrażeń z pewnością nie zabraknie, gdy na naszej drodze staną… Velociraptor i T-Rex! Wielkie gady spotkamy przy bramie Jurassic World. Dinozaury będą jak żywe, nawet zaryczą jak na filmie.
  • INTERAKTYWNY BLUE: nie możemy też przegapić szansy na wejście do rozszerzonej rzeczywistości! Spotkamy w niej przesympatycznego dinozaura Blue, a dzięki niesamowitej interakcji będziemy mogli pochwalić się tym w mediach społecznościowych.
  • DLA MNIEJSZYCH FANÓW DINOZAURÓW: wszystkie dzieciaki marzące o badaniu wykopalisk zapraszamy na warsztaty przy stanowisku paleontologicznym. Najmłodsi doskonale odnajdą się też w strefie zabawy Mattel.

Ponadto – co godzinę: konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Wstęp wolny!