Kraina Cudów w Manhattanie

Strona Główna / Archiwum / Kraina Cudów w Manhattanie

13 kwietnia 2019 r., godz. 11:00-18:00

Zapraszamy na pełną magii, kolorów i zabawy imprezę promującą wchodzącą w maju do kin komedię animowaną „Kraina cudów”. Będzie magicznie i wesoło!

Wśród atrakcji m.in.:

STREFA: KRAINA CUDÓW, a w niej:

  • Pełne kolorów i magii muzyczne przedstawienie aktorskie KRAINA CUDÓW, napisane specjalnie na potrzeby imprezy

STREFA: LUNAPARK, a w niej:

  • Absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na potrzeby imprezy wielki wirtualny symulator rollercoastera 9D! Emocje gwarantowane!
  • Dla najmłodszych: wielki suchy basen pełen kolorowych piłeczek
  • Foto-Stand, na tle którego dzieci zrobią sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej!
  • Kolorowa wata cukrowa
  • Szalona strefa zabawek Playmobil: każdy będzie mógł zbudować swój własny Lunapark

Mnóstwo zabaw i konkursów, w tym do wygrania bilety do parku EnergyLandia!

Kinomaniaków zachęcamy do szukania obsługi w strojach Subwaya. Tego dnia Subway zaprasza na poczęstunek – kawa i mini-ciasteczka. Będzie wesoło i pysznie!

Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.

Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

„Kraina cudów” – w kinach 10 maja.