Magiczna zima Muminków

Strona Główna / Archiwum / Magiczna zima Muminków

4 listopada 2017 r., godz. 11:00-18:00

Już w sobotę 4 listopada o godz. 11:00 przeniesiemy się do śnieżnej krainy na bezdrożach Finlandii, zamieszkanej przez rodzinę Muminków i jej baśniowych przyjaciół.

Zapraszamy do niezwykłej zabawy z Muminkami w zimowym anturażu. Gwarantowana dobra zabawa, mnóstwo konkursów z nagrodami oraz ciepła rodzinna atmosfera!

Co przygotowaliśmy?

 

SPOTKANIA Z MUMINKAMI W ZIMOWYM LESIE

Na scenie stanie Muminkowy las i Muminkowy domek, a dzieci co godzinę spotkają się z samymi Muminkami, by poznać ich niezwykłą historię oraz dowiedzieć się, jak spędzają zimę i jak przygotowują się do Świąt. Wyjątkowego klimatu nada Muminkowe świąteczne drzewko – tak niezwykłe, że ozdabiane przez Dzieci i przez same Muminki.

KONKURSY Z NAGRODAMI

Muminki lubią się bawić i pozować do zdjęć – oczywiście nie same a z Dziećmi! Oczywiście nie zabraknie mnóstwa konkursów z muminkowymi nagrodami.

MUMINKOWE KINO

Klasyczne muminkowe bajki dla najmłodszych,

MUMINKOWA SZKOŁA DEKORACJI

Pod okiem plastyka przygotujemy świąteczne dekoracje z owoców, orzechów i papieru. Powstaną magiczne bombki, skrzące się łańcuchy i inne ozdoby.

MUMINKOWE KARTKI ŚWIĄTECZNE

To tu dzieci własnoręcznie wykonają magiczne kartki świąteczne oraz listy z życzeniami do św. Mikołaja, by wrzucić je później do specjalnej skrzynki pocztowej umieszczonej na Muminkowej scenie. Dajmy szansę na dotarcie listów do samego św. Mikołaja!

MALOWANIE BUZIEK

Profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w Muminkowych bohaterów.

SZKOŁA GOTOWANIA MAMY MUMINKA

Świąteczne pyszności, które dzieci wykonują wspólnie z Mamą Muminka.