Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

Strona Główna / Archiwum / Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

 

To już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na Manhattan Run – Pomorze Biega I Pomaga! Klikajcie na: TUTAJ i biegnijcie wspólnie z nami po pomoc dla dwuletniego Mateuszka. Przed nami 2 edycja biegu, 2 kilometry, 2 pętle oraz… kilkanaście pięter do pokonania.

Biegamy i pomagamy!

To już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na Manhattan Run – Pomorze Biega I Pomaga! ‼Klikajcie na: ▶ http://icc-time.pl/imprezy.html i biegnijcie wspólnie z nami po pomoc dla dwuletniego Mateuszka. 🧒Przed nami 2 edycja biegu, 2 kilometry, 2 pętle oraz…. 🏃‍♀ kilkanaście pięter do pokonania.

Opublikowany przez GCH Manhattan Czwartek, 15 listopada 2018

 

Dla nich ilość pięter nie ma znaczenia! Ekipa Movement Arena zna wszystkie skróty. I chętnie się nimi z Wami podzieli podczas Manhattan Run – Pomorze Biega I Pomaga! Szykują dla Was konkursy z nagrodami oraz warsztaty dla dzieciaków!

Movement Arena na Manhattan Run !

Manhattan Run 17.11 – 2 edycja, 2 kilometry, 2 pętle.. kilkanaście PIĘTER do pokonania.Nas również nie zabraknie na tej imprezie !Podczas pokazu zaprezentujemy jak skrócić drogę z piętra na piętro ;)Warsztaty dla dzieci na 2 piętrze prowadzone przez ekipę Movement!Vouchery od nas do wygrania poczdczas konkursów!ZAPISY w słusznej sprawie (tylko 20 zł!) ->http://icc-time.pl/imprezy.html?fbclid=IwAR1oBhBYJU-ap-Dh9tt0i2ar7VdFQiqwdLTRehLC74AQ9pPjFw9xhkvuuqw#miejskininja #parkour#chmanhattan#manhattanrunMANHATTAN RUN -> https://www.facebook.com/events/1919877948127320/P.S. Wszystkie ewolucje wykonywane są przez profesjonalistów – trenerów oraz członków grupy pokazowej Movement. C.H. Manhattan zezwoliło na nagranie materiału promocyjnego.Music by BENSOUND http://www.bensound.com/royalty-free-… Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b… Music promoted by Audio Library https://youtu.be/18D3KxOtnZc

Opublikowany przez Movement Arena Środa, 7 listopada 2018

17 listopada 2018 r.

GCH Manhattan już po raz drugi zaprasza na zawody biegowe! 2 edycja, 2 kilometry, 2 pętle oraz… kilkanaście PIĘTER do pokonania! Opłata wpisowa wynosi 20 zł i całość zasili konto charytatywnej akcji Pomorze Biega i Pomaga. Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę, ale również wspaniałe nagrody, a Panom udowodnimy, że całkiem szybko można „obskoczyć” centrum handlowe.

Nagrody pieniężne w klasyfikacji generalnej – II kategorie kobiet i mężczyzn:
1 – miejsce – 500 zł
2 – miejsce – 300 zł
3 – miejsce – 200 zł

  • fale startowe po 15 osób co 10 minut
  • pakiet startowy
  • pamiątkowy medal
  • wyjątkowe nagrody dla najlepszych
  • liczne atrakcje towarzyszące przez cały czas trwania imprezy
  • elektroniczny pomiar czasu
  • dostępny depozyt

Limit miejsc ograniczony:

  • Bieg Najmłodszych do 8 lat (godzina 16.00) – 50 miejsc
  • Bieg Dzieci od 8 do 15 lat (godzina 16.30) – 50 miejsc
  • Bieg Główny od 16 lat (od godziny 19.00) – 450 miejsc

Dodatkowe atrakcje: Mini koncert Ani Szatybełko od 17.30 do 18.00 Ania Szatybełko

Organizator: GCH Manhattan

Współorganizatorzy: Radio Gdansk oraz Black Management Witek Czarnowski Witek Czarnowski

Zapisy trwają: http://icc-time.pl/imprezy.html

Manhattan Run

Wprawdzie 🏃‍♀ Manhattan Run już za nami, jednak nie mogliśmy sobie tego odmówić. 😀 Zobaczcie raz jeszcze nasz charytatywny bieg! I posłuchajcie naszych gości specjalnych. 👇

Opublikowany przez GCH Manhattan Poniedziałek, 3 grudnia 2018