Mikołajki z Grinchem

Strona Główna / Archiwum / Mikołajki z Grinchem

Grinch w Manhattanie!

Wesołych Świąt! 🎄 Nadchodzi Grinch! 🎅I w sobotę 👉 1 grudnia 👈 odwiedzi GCH Manhattan! A to oznacza całą masę atrakcji dla dzieciaków!Przez cały dzień czekają na Was:⭐ Grinchowe maty taneczne⭐ Słodkie Warsztaty⭐ Świąteczne kino Illumination⭐ Zielona Grinchowa Wata Curowa⭐ Malowanie buziek⭐ Ozdabianie choinki⭐ Pakowanie prezentówNie zabraknie także KONKURSÓW z nagrodami, wizyty Minionków oraz Grinchowej opowieści wigilijnej!

Opublikowany przez GCH Manhattan Poniedziałek, 26 listopada 2018

1 grudnia 2018 r., godz. 11:00-18:00

Zielony psotnik, złośliwiec i zrzęda zrobi wszystko, by ukraść nam święta, oczywiście na wesoło. 1 grudnia zapraszamy na niezwykłe przedświąteczne spotkanie! Niezwykłe, bo pełne zabawy, śmiechu i radości. Nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz… prezentów! W końcu zbliżają się święta!

Wśród atrakcji:

  • Grinchowa choinka – skoro święta, to choinki zabraknąć nie może! Ale nasza choinka to najbardziej zielona choinka na świecie – równie zielona jak Grinch. Stojącą na scenie choinkę ozdabiamy przez cały dzień Grinchowymi ozdobami wykonanymi przez dzieci.
  • Słodkie warsztaty – zapraszamy dzieci do wspólnego przygotowania świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa. Powstaną niezwykłe, ręcznie robione (przez same dzieciaki) pyszności – w sam raz na prezent dla najbliższych albo… do natychmiastowego zjedzenia (polecamy tę opcję!).
  • Wielki Kalendarz Adwentowy – odliczamy dni do świąt! Na Grinchowej Scenie stanie wielki Kalendarz Adwentowy, w którym znajdą się prezenty dla dzieci. Aby nie było zbyt łatwo, zaprosimy dzieci do udziału w konkursach, w których do wygrania będą ukryte w Kalendarzu niespodzianki.
  • Konkursy – jak zawsze, zapraszamy dzieci do udziału w konkursach, które odbędą się na Grinchowej Scenie. Ale to nie wszystko – w konkursie głównym – GDZIE GRINCH UKRYŁ PREZENTY? – dzieci będą mieć za zadanie odnalezienie Grinchowych Prezentów, ukrytych na terenie Centrum Handlowego. Dzieciaki najpierw przejdą Grinchową metamorfozę (malowanie buziaków + czapeczki + kostium), następnie – w towarzystwie rodziców/opiekunów udadzą się na poszukiwanie prezentów w pobliskich sklepach i kawiarniach. Komu uda się znaleźć najwięcej fantów, ten otrzyma prezent z Kalendarza Adwentowego.
  • Goście specjalni: Minionki – co godzinę (od 12:00 do 17:00) odwiedzą nas same Minionki, które pojawią się, by rozdać świąteczne łakocie. Dlaczego Minionki? Grinch to tak naprawdę ktoś, kogo moglibyśmy nazwać „zielonym bratem” żółtych Minionków. Zarówno one, jak i on należą bowiem do wspólnej rodziny – wytwórni Illumination, która dała nam takie hity, jak właśnie seria o Minionkach, „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.
  • Świąteczne Kino Illumination – coś, co dzieciaki kochają najbardziej – bajki! Wspólnie obejrzymy m.in. przygody Minionków!
  • Grinchowe Maty Taneczne – zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy na tanecznych matach. Dzieci muszą wykazać się sprawnością, refleksem i sprytem.
  • Grinchowy kącik plastyczny – to tu dzieci przygotują, pod opieką animatorów, Grinchowe ozdoby choinkowe. A także: Grinchowe łamigłówki i kolorowanki.
  • Dla najmłodszych – Zielona Grinchowa Wata Cukrowa oraz malowanie buziek!

…i wiele innych atrakcji.

W programie również pakowanie prezentów Każdy z uczestników imprezy i klientów centrum handlowego będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

Do zobaczenia!