O Yeti! Himalaje w Gdańsku? W Manhattanie TAK!!

Strona Główna / Archiwum / O Yeti! Himalaje w Gdańsku? W Manhattanie TAK!!

21 września 2019 r., start: godz. 11:00

Przeżyj niezwykłą przygodę w Himalajach! W sobotę 21 września w Manhattanie zapanuje prawdziwie zimowa aura.

Z okazji nadchodzącej premiery animowanego filmu dla dzieci „O Yeti!” zapraszamy najmłodszych na niezwykłą zabawę w krainie lodu. Podczas wydarzenia zaplanowano takie atrakcje, jak wspinaczka na lodowej górze, jazda na nartach i warsztaty origami.

Wśród atrakcji:

  • ZDJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE MIAŁ NIKT: zaprosimy dzieci do środka wielkiej śnieżnej kuli, gdzie w wyjątkowym – zimowym – otoczeniu będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!
  • ICE BAR KIDS: Igloo-bar zachwyci wszystkie dzieciaki! Dzięki wykorzystaniu specjalnej techniki poczujemy się jak w krainie lodu, gdzie skosztujemy mroźnych, owocowych drinków.
  • STREFA RUCHU: LODOWA GÓRA – tu dzieci poczują się jak prawdziwi zdobywcy, mogąc wspinać się na… lodową górę • KOSZYKÓWKA – takiego meczu jeszcze nie było! Dzieci będą rzucać do kosza włochatą jak Yeti piłką • NARTY INTEGRACYJNE – zadanie nie jest proste – dzieci muszą pokonać odcinek oblodzonego jeziora! Powodzenie misji zależy od współpracy zawodników!
  • WARSZTATY: dzieci kochają tworzyć, dlatego przygotowaliśmy strefę warsztatową, gdzie wraz z naszymi animatorami nauczymy dzieciaki origami oraz kaligrafii. Każdy otrzyma swoją pracę na pamiątkę!

Już niedługo do kin trafi zupełnie nowy film DreamWorks, twórców „Shreka”, „Jak wytresować smoka” i „Madagaskaru”. Komedia „O Yeti!” zapowiada się na absolutny przebój jesieni. Ale zanim Yeti odwiedzi kina, dowiemy się o nim co nie co podczas imprezy O Yeti! w Manhattanie!

O Yeti! 21 września, od godz. 11:00.