Smoki w Manhattanie

Strona Główna / Archiwum / Smoki w Manhattanie

30-31 marca 2019 r., godz. 11:00-18:00

Zastanawialiście się kiedyś, jak wytresować smoka? Odwiedzając GCH MANHATTAN. 30 i 31 marca z wielkiego ekranu smoki przylecą prosto do naszego centrum! Oprócz skrzydlatych stworzeń z bajki „Jak wytresować smoka 3” dzieci będą mogły zobaczyć wioskę zaludnioną przez prawdziwych wikingów i wziąć udział w produkcji zwiastuna filmowego.

LEĆ NA SMOKU! WIELKA ATRAKCJA FILMOWA

Tak, to brzmi nieprawdopodobnie, ale rzeczywiście – każde dziecko będzie mogło wystąpić w profesjonalnym trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym. Zabierzemy dzieci wprost do magicznej krainy, w której smoki żyją w zgodzie z ludźmi (zupełnie jak w komedii „Jak wytresować smoka 3”) oraz w podróż na smoczym grzbiecie. Wszystko to sfilmujemy, a każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem! Specjalnie na potrzeby imprez sprowadzamy oryginalną konstrukcję, która pozwoli nam przenieść się w zupełnie nowy wymiar.

WIOSKA WIKINGÓW

Przeniesiemy się w czasie, by znaleźć się w prawdziwej wiosce Wikingów. Zaprosimy dzieci do… pokrytej łuskami smoka repliki domu Wikingów (4 metry!), wzorowanego na domach znanych z bajki „Jak wytresować smoka”, oraz wspólnej zabawy, podczas której dzieciaki:

  • zmierzą się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz
  • zajrzą do wikińskiej… siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

Podczas każdej z tych czynności dzieci zbierają sprawności (naklejki). Każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma filmową pamiątkę! Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach)!

A to nie koniec niespodzianek! Dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”!

STREFA ZABAWY PLAYMOBIL DRAGONS

Dzieci po prostu kochają smoki! To tak oczywiste, jak ich istnienie! W kolorowej strefie dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce!

A oprócz tego: mnóstwo smoczych konkursów z supernagrodami oraz fantastycznej zabawy! Do wygrania bilety (dla rodziców i dzieci) do magicznego parku Legendia!