Wielkie otwarcie KLOCKOWNI na Dzień Dziecka

Strona Główna / Archiwum / Wielkie otwarcie KLOCKOWNI na Dzień Dziecka

1 czerwca 2019 r., godz. 11:00-18:00

Wszystkich gorąco zapraszamy na uroczyste otwarcie  jedynej na Pomorzu KLOCKOWNI!

Kto powiedział, że klocki są tylko dla dzieci? W Manhattanie już od 25 maja pojawi się miejsce, gdzie rodzice mogą bawić się razem z nimi. Do dyspozycji mają kilka stref zabaw pełnych różnego rodzaju klocków.

Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy Klockownia to wymyślony od podstaw w Polsce unikatowy koncept łączący zabawę i edukację. Dzięki podziałowi na różne strefy, dzieci od 9 miesiąca życia mogą bawić się klockami dostosowanymi do swoich potrzeb i rozwijać się nie tylko ruchowo, ale przede wszystkim intelektualnie.

Klockownia w Manhattanie oferuje 9 stref zabawy, w których znajdzie się ponad milion klocków oraz specjalnie wydzielonymi salami do organizacji urodzin. Do dyspozycji Dzieci i Rodziców będą m.in. Strefa Żurawia (z prawdziwym stalowym dźwigiem),Demolka (z ogromnymi miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) czy Hocki-Klocki. Ponadto dostępne będą trzy salki dydaktyczno-urodzinowe i kawiarnia oddzielająca strefy maluszków od przestrzeni dla większych budowniczych, z której opiekunowie będą mogli obserwować dzieci podczas zabawy.

A wszystko pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, którzy zadbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o wielopłaszczyznowy rozwój naszych pociech!

A już 1 czerwca z okazji wielkiego otwarcia Klockowni wyjątkowy Klockowy Dzień Dziecka!

Nie tylko w samej KLOCKOWNI na poziomie +2, ale i w całym Manhattanie bawimy się i uczymy dzięki:

  • GIGANTYCZNYM KONSTRUKCJOM z pianki
  • MEGA TUNELOWI z klocków
  • WARSZTATOM TWORZENIA ZABAWEK
  • KLOCKOWEMU PLACOWI BUDOWY

Gorąco zapraszamy!