Wielkie otwarcie salonów KiK i TEDi

Strona Główna / Archiwum / Wielkie otwarcie salonów KiK i TEDi

6 grudnia 2018 r.

Zapraszamy na WIELKIE OTWARIE nowych marek w GCH Manhattan! Już w czwartek 6.12 do grona Najemców dołączają KIK i TEDI. Znajdziemy tam mnóstwo rozmaitości a na otwarcie – mnóstwo wspaniałych promocji!

W KiK znajdziemy codziennie nowe pomysły na stylizacje i fantastyczne produkty dla całej rodziny. Przyjdź do KiK odkryj wspaniałe i modne stylizacje w najlepszej jakości i w najlepszych cenach. Znajdź swój własny styl dzięki szerokiemu asortymentowi dla kobiet i mężczyzn także w dużych rozmiarach jak i dla dzieci.

KiK zaskoczy Cię wieloma produktami do domu – od kuchni do sypialni po balkon i ogród. Zawsze znajdzie się również coś dla najmłodszych: przyjdź i zapoznaj się z naszą szeroką ofertę zabawek i artykułów papierniczych.

W salonie TEDI zaś znajdziemy bardzo zróżnicowany asortyment i oferuje produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, ale także artykuły na przyjęcia i wiele więcej. TEDi udowodni, że ​​uczciwe ceny, dobra jakość, trwałe zaangażowanie i zróżnicowana oferta nie wykluczają się wzajemnie!