Wielkie otwarcie salonu Sinsay już 2 września

Strona Główna / Archiwum / Wielkie otwarcie salonu Sinsay już 2 września

2-4 września 2021 r.

Już w najbliższy czwartek (2 września) powitamy w Manhattanie dwupoziomowy salon Sinsay! Będzie się działo na otwarciu, a to nie będzie tylko jeden dzień!

Atrakcje otwarciowe przedłużymy do soboty 4 września. Tego dnia w rytmie muzyki od świetnych DJów czekać będą także wyjątkowe promocje. Szczególnie polecamy się tym, którzy lubią wcześnie wstać – od godz. 9:00 do 11:00 na cały towar dodatkowe -20% zniżki.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą dlaczego warto, wskazujemy, że Sinsay to nie tylko ubrania. W naszym sklepie znajdziecie także elementy wyposażenia wnętrz i cała masę świetnych dodatków. Jesień zapowiada się odlotowo-Sinsay’owo!

Marka Sinsay odpowiada na potrzeby nastolatek, ale również młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada również szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących sobie niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę marki uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.