Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

Strona Główna / Archiwum / Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

25-27 maja 2023 r., godz. 12:00-20:00

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę promującą premierę megahitu „Szybcy i wściekli 10”!

Tylko w gdańskim Manhattanie przez trzy dni fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!

Każdy, kto przyjdzie do nas w czwartek, piątek lub sobotę w dniach 25-27 maja od godz. 12:00 do 20:00 może zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie w krótkim czasie wmontujemy we fragmenty filmu i w ten sposób powstanie unikalny zwiastun „Szybkich i wściekłych”.

Zwiastun ten skanując udostępniony kod QR będzie można ściągnąć na swój telefon i udostępnić w dowolnych mediach społecznościowych. Każdy więc może się szybko pochwalić, że „zagrał” w filmie obok samego Vina Diesela!

Atrakcję przygotował dla Państwa GCH Manhattan we współpracy z dystrybutorem filmu „Szybcy i wściekli 10” i studiem Universal Pictures.

Udział w imprezie jest bezpłatny i dozwolony dla każdej osoby powyżej 16 roku życia (osoby młodsze mogą wziąć udział w imprezie za zgodą opiekuna).

*******************************************************************************************************

Dziesiąty film sagi „Szybcy i wściekli” rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Film „Szybcy i wściekli 10” tylko w kinach od 19 maja.