Zostań superbohaterem

Strona Główna / Archiwum / Zostań superbohaterem

28 października 2018 r., godz. 11:00-18:00

28 października odwiedź GCH Manhattan i odkryj w sobie supermoc! Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie – w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują.

Nie inaczej będzie w przypadku w pełni animowanego filmu „Spider-Man Uniwersum”, którego premiera zapowiedziana jest na 25 grudnia.

Zanim jednak spotkamy się ze Spider-Manem na wielkim ekranie, zapraszamy na super-imprezy ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM!

W programie m.in.:

  • STREFA HASBRO: zabawki Hasbro, TV WALL, konkursy z filmowymi nagrodami
  • STREFA LEGO: zabawki LEGO
  • STREFA ZABAW SUPERBOHATERA: dmuchana ścianka wspinaczkowa, Pokój Amesa – niezwykłe pomieszczenie, w którym dzięki układowi ścian otrzymujemy złudzenie optyczne (złudzenie różnicy wielkości ludzi i przedmiotów), mechanizm wykorzystywany przez studia filmowe, np. przy filmie „Władca Pierścieni”, oraz iluzje 3D (nawiązujące do superbohaterów specjalne grafiki, które poprzez rozmieszczenie stwarzają iluzję przestrzeni 3D)
  • STREFA KOMIKSU: szkółka rysowania komiksów + Zostań Superbohaterem – malowanie buziek

Dla każdego uczestnika imprez: gadżety z filmu!

Miej swój wkład w tworzeniu czegoś wielkiego! Zostań Superbohaterem i nieś wspólnie z nami Moc Pomocy! W sobotę Fundacja DOM Dbamy O Młodych liczy na Wasze wsparcie! Nie zabraknie oczywiście malowania buziek i balonów!

Zostań Superbohaterem!

To, co czyni cię innym, może uczynić cię 🕷 Spider-Manem!Przekonaj się o tym ➡ 28 października ⬅ w GCH Manhattan i Zostań Superbohaterem! ‼Czekają na Ciebie między innymi:👉 STREFA HASBRO: zabawki Hasbro, TV WALL, konkursy z filmowymi nagrodami,👉 STREFA LEGO,👉 STREFA ZABAW SUPERBOHATERA,👉 STREFA KOMIKSU: szkółka rysowania komiksów i malowanie buziek.

Opublikowany przez GCH Manhattan Wtorek, 23 października 2018