Kontakt i lokalizacja

Strona Główna / Kontakt i lokalizacja

Właściciel

APN Poland Retail Fund to fundusz nieruchoamości założony w 2006 roku dla przejęcia inwestycji w Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan. Celem Funduszu jest generowanie zwrotów z tej inwestycji oraz wzrostu kapitałowego za pomocą posiadania i aktywnego zarządzania obiektem.

Fundusz jest częścią APN Property Group, która jest jednym z wiodących australijskich nieruchomościowych funduszy inwestycyjnych. Łącznie grupa zarządza nieruchomościami o wartości 2,5 mld dolarów.

Zarządca

Sirius Investments Spółka z o. o.
al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

NIP 527-250-76-49
KRS 0000255544
Kapitał zakładowy 48 874 500,00 zł

Formularz kontaktowy

Informacja

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Sirius Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-244) ul. Grunwaldzka 82. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz, w przypadku wyrażenia zgody na cele marketingowe, do przesyłania treści marketingowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres iod@gchmanhattan.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Sirius Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku dostępne są w zakładce RODO