ALEplanszówki

Kontakt

Poziom: 0
Telefon: +48 725 949 303
e-mail: alegralnia@aleplanszowki.pl

Otwarte

pon-so: 09:00 – 21:00
nie: 10:00 – 20:00

ALEplanszówki to sklep dla miłośników planszówkowego hobby i wszystkim co jest z nim związane! To miejsce, gdzie tytuł dla siebie znajdzie każdy zainteresowany! Z chęcią doradzimy również tym wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym hobby!

Zapraszamy na pokazowe rozgrywki gier premierowych, liczne turnieje i inne atrakcje związane z grami planszowymi, i nie tylko. Na miejscu dysponujemy stolikami, przy których będzie można poznać zasady wybranej gry, a nasza obsługa przybliży zasady jej rozgrywki!  Popołudniami przy stołach toczyć się będą pojedynki w gry karciane, takie jak Pokemon TCG, Magic the gathering, w gry bitewne – A Song of Ice & Fire, Bolt Action, X-wing, Star Wars Armada i wiele, wiele innych. W trakcie tych spotkań będzie można poznać zasady gier, spróbować swoich sił w turnieju, a na miejscu zakupić wszelkie niezbędne zestawy potrzebne do rozgrywki.

W naszej ofercie znajdują się również gry bitewne, gry fabularne wraz z niezbędnymi do nich dodatkami oraz akcesoria dla tych, którzy lubią malować figurki – pełna paleta farb i pędzli.

Na miejscu dysponujemy również ogromną, liczącą ponad 600 tytułów wypożyczalnią gier planszowych! Pozwoli ona zapoznać się w domowym zaciszu z wybranymi przez siebie tytułami!