Fabryka Biżuterii Vio-La

Kontakt

Poziom: 0
Telefon: +48 505 415 925
e-mail: fabrykabizuteriiviola@gmail.com

Otwarte

pon-so: 09:00 – 21:00
nie: 10:00 – 20:00

Fabryka Biżuterii Viol-la posiada bogaty asortyment wisiorów, naszyjników, bransolet, klipsów oraz kolczyków tworzonych z ogromną pasją i zaangażowaniem naszych projektantek.

Wyróżnia nas niepowtarzalność i odrębne podejście do każdej miłośniczki ozdób oraz unikalna możliwość zaprojektowania biżuterii według indywidualnych potrzeb, oczekiwań i projektów. A wszystko to dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu osiągniętemu w rodzinnej firmie jubilerskiej. Na naszych stoiskach spełniamy marzenia klientek oferując szeroki wachlarz usług jubilerskich.

Posiadamy najbogatszą na rynku, bo liczącą ponad 12 000 wzorów, ofertę kamieni naturalnych, minerałów, szkła weneckiego, kryształów i kryształków, drewna egzotycznego, masy perłowej, porcelany, koralików, rzemieni do wyboru. Są one cyklicznie uzupełniane i wzbogacane o aktualne nowości.

Nasza firma, by nadążać za najnowszymi trendami współpracuje z największymi w kraju szlifierniami kamieni i importerami minerałów, a także nawiązuje nowe kontakty podczas targów jubilerskich w kraju i zagranicą.