SIMulator

Kontakt

Poziom: 1
Telefon: +48 797 989 119
Internet: www.simulatorgolf.pl
Email: info@simulatorgolf.pl

Otwarte

pon-so: 09:00 – 21:00
nie: 10:00 – 20:00

SIM | Ulator GOLF to pierwszy w Twójmieście dwustanowiskowy symulator TRACKMAN 4. W Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan czeka na Was profesjonalny sprzęt do zabawy i treningu. Daje szeroką gamę możliwości, zarówno dla początkujących czy dzieci jak i dla doświadczonych golfistów.

Oprogramowanie Performance Enhancing Software powstało dzięki połączeniu doświadczeń najlepszych trenerów i zawodników ze świata. Technologia Trackman 4 to tak naprawdę dwa radary – jeden śledzi parametry kija, drugi dane piłki od momentu uderzenia do lądowania.

Zbierane dane analizowane przez supernowoczesne oprogramowanie istotnie poprawią proces uczenia się nawet u najbardziej ambitnych i wymagających golfistów.

Stworzyliśmy to miejsce, mając ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu ciężkich i wymagających treningów w narciarstwie, żeglarstwie i lotnictwie. Teraz otwierając się na golfa, chcemy sprawić byście zarażali się tą pasją i nie kojarzyli jej tylko z zamkniętą, elitarną społecznością skupioną wokół pól golfowych. Naszym zdaniem grać w golfa może każdy, a dzięki zaawansowanym możliwościom symulatora możecie analizować swoje postępy i grać z ludźmi z całego świata!

Nie daj się dłużej namawiać, wpadaj do nas rozpocząć swoją przygodę z golfem już dziś.