Tuttu

Kontakt

Poziom: 1
Telefon: +48 58 341 42 05
Internet: www.tuttu.pl

Otwarte

pon-so: 09:00 – 21:00
nie: 10:00 – 20:00

Tuttu to po grenlandzku renifer. Jest towarzyski, przesympatyczny, pozytywnie zakręcony i kocha wędrówki – tak jak my i nasi Klienci. Lepiej więc nie mogliście trafić – Tuttu to ścisła czołówka w sklepach outdoorowych!

  • Od 1994 roku w branży! – w 2011 roku nasze sklepy zmieniły nazwę na nową, przesyconą pozytywną energią: TUTTU! Skład osobowy pozostał bez zmian.
  • Sprzedawcy na medal! – doradzą Tobie podróżnicy, instruktorzy, przewodnicy, którzy poza doświadczeniem posiadają ogromną wiedzę. Jesteśmy w kontakcie ze ścisła czołówką Himalistów, podróżników, skiturowców czy freeriderów.

Analizujemy artykuły branżowe, przeprowadzamy testy porównawcze różnych produktów outdoorowych i narciarskich. Sześciokrotnie zorganizowaliśmy testy nart turowych i freeridowych – ponad 90 modeli nart i kilkanaście rodzajów kijków trekkingowych.

  • Oferta na miarę! – już na etapie wprowadzania sprzętu robimy wstępną selekcję – i wybieramy najbardziej optymalny sprzęt. Dlatego to, co znajdziesz u nas, jest sprzętem wybranym z uwzględnieniem różnych aspektów, nad którymi Ty już nie musisz się zastanawiać. Robimy to za Ciebie.

Gwarancją dobrego wyboru jest kadra, która jako pierwsza w Polsce kilkanaście lat temu napisała pierwsze artykuły o bieliźnie termoaktywnej, kurtkach i plecakach. Jako pierwsi w kraju przeprowadziliśmy płatne warsztaty dla sprzedawców ze sklepów turystycznych.

  • Możliwość przetestowania sprzętu na miejscu! – już w naszym sklepie sprawdzisz buty na pochylni, założysz obciążony plecak – przetestujesz sprzęt w warunkach najbardziej zbliżonych do naturalnych. Usłyszysz praktyczne i przydatne uwagi od sprzedawców.
  • Genialna wyszukiwarka na stronie tuttu.pl! – wszystkie ubrania, buty w Twoim rozmiarze w 3 kliknięcia! A po czwartym możesz przefiltrować i zobaczyć tylko wyprzedaże.