GrECo JLT

Kontakt

Poziom: 3
Telefon: + 48 58 34 00 046
Internet: www.greco.eu
E-mail: p.kotwicki@pl.greco.eu

Otwarte

pon-pt: 09:00 – 17:00
so-nie: nieczynne

GrECo JLT Polska Sp. z o.o.  to oparty całkowicie na prywatnym kapitale dostawca ubezpieczeniowych usług brokerskich oraz usług w zakresie zarządzania ryzykiem. Jesteśmy licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym, działającym w Polsce od października 2000 roku na podstawie zezwolenia numer 892/00, wydanego przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń.

Jako spółka córka GrECo International Holding AG działamy w 16 krajach Europy Centralnej i Wschodniej, natomiast jako partner brytyjskiego brokera Jardine Lloyd Thompson (JLT) jesteśmy reprezentowani na całym świecie, zapewniając naszym klientom najwyższy standard usług oraz innowacyjne rozwiązania w oparciu o międzynarodowy i lokalny know-how.

GrECo JLT Polska jest podmiotem prywatnym i bardzo ceni sobie tego rodzaju niezależność. Własność prywatna oznacza bowiem, że koncentrujemy się wyłącznie na obsłudze naszych klientów i nie jesteśmy uzależnieni od analityków giełdowych czy też kursów akcji.

Od konkurentów odróżnia nas umiejętność pozyskiwania najlepszych talentów z branży oraz wyjątkowy zespół Account Managerów. To właśnie nasi pracownicy oraz unikalne rozwiązania informatyczne są głównymi źródłami naszych sukcesów. Stale rozwijamy i udoskonalamy nowe technologie informatyczne, poprawiamy standardy i procedury obowiązujące w całej Grupie.

W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się Klient i jego potrzeby. Przykładamy ogromną wagę do rozwijania i pielęgnowania długotrwałych kontaktów biznesowych. O tym, że Klienci to doceniają, świadczy tytuł Najlepszego Brokera w Europie Środkowo-Wschodniej w 2015 roku, przyznany Grupie GrECo JLT przez magazyn Global Finance, oraz 2 miejscew rankingu głównym Najlepszych Brokerów Ubezpieczeniowych magazynu Home&Market.