Agencja Pracy AFZ Group sp z o.o.

Kontakt

Poziom: 3
Telefon: +48 58 500 00 31 oraz +48 696 071 666
Internet: www.afzgroup.eu
e-mail: info@afzgroup.eu

Otwarte

pon-pt: 09:00 – 17:00
so-nie: nieczynne

Jest Agencją pracy powstałą w 2016 roku w oparciu o doświadczenie akcjonariuszy spółek działających w obszarze HR na terenie Holandii . W krajach Nederlandu naszą działalność prowadzimy od 2009 roku . Swoje usługi dedykujemy zarówno osobom poszukującym pracy w różnych dziedzinach, jak i firmom poszukującym innowacyjnych rozwiązań z zakresu zasobów ludzkich  i rekrutacji. Stawiamy na uczciwe partnerstwo i pełne zaangażowanie we wspólny cel . Cechuje nas profesjonalizm , doświadczenie i indywidualne podejście do postawionych przed nami wyzwań.

Pracujemy z pasją, każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem . Nasza misją i wartością jest wspieranie naszych klientów we wszystkich aspektach HR . Dysponujemy szerokim wyborem pracowników z bardzo różnorodnymi umiejętnościami co umożliwia nam szybkie zaspokojenie potrzeb . Dzięki naszemu doświadczeniu  gwarantujemy profesjonalną, stabilną i  długofalową współprace!

Dzięki zdobytemu zaufaniu naszych klientów z powodzeniem wychodzimy na przeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku pracy oddelegowując pracowników do takich branż jak: techniczna, budowlana, finansowa oraz rolnicza.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o obowiązujące przepisy w kraju dla którego świadczymy nasze usługi.