Fiesta ZN

Kontakt

Poziom: 3

Otwarte

pon-pt: 09:00 – 17:00
so-nie: nieczynne

Aby zapewnić komfortowe warunki spotkań zapraszamy do naszego biura
w CH Manhattan po wcześniejszym umówieniu terminu i godziny spotkania.

Jako agencja wynajmu mieszkań Fiesta Zarządzanie Najmem jesteśmy obecni na trójmiejskim rynku nieruchomości (Gdańsk, Sopot, Gdynia) już od wielu lat. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu wychodzimy do Klientów z Trójmiasta ze starannie przygotowaną ofertą w zakresie inwestowania w nieruchomości na wynajem, jak i zarządzania obsługą najmu mieszkań w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb Inwestorów oraz Właścicieli nieruchomości, co najlepiej potwierdzają pozytywne opinie naszych partnerów i klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest wiarygodność, wiedza, doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów d/s zarządzania najmem mieszkań – Takich ludzi zatrudniamy w Fiesta ZN, aby sprostać oczekiwaniom i zapewnić najwyższy standard.

Klientom naszej firmy oferujemy jasne i klarowne warunki współpracy oraz systematyczny kontakt na każdym etapie realizacji zleconych działań, zapewniany przez Biuro Obsługi Klienta i zespół specjalistów d/s zarządzania najmem. Współpracując z Fiesta Zarządzanie Najmem macie państwo zagwarantowane m.in. profesjonalne sesje zdjęciowe, promocję i skuteczną widoczność na najważniejszych portalach poświęconych nieruchomościom, w pełni bezpieczną umowę, prowadzenie rzetelnej dokumentacja najmu, regularne kontrole wynajmowanych nieruchomości, a także całodobowy dostęp do autorskiego panelu Klienta.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług naszej firmy w zakresie zarządzania najmem w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów oferty, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Kompleksowe zarządzanie i obsługa najmu długoterminowego to nasza specjalność.

Oferta obsługi najmu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) obejmuje m.in:

  • dedykowanego specjalistę i opiekuna mieszkania do wynajęcia
  • konsultację i wsparcie w zakresie odpowiedniego przygotowania mieszkania do wynajmu
  • profesjonalną sesję zdjęciową
  • weryfikację i dobór najemców
  • kompletną dokumentację (protokoły, umowy, faktury itp)
  • stałą opiekę nad najmem