Fizjolab

Kontakt

Poziom: 4
Telefon: +48 575 290 099
Internet: www.fizjolab.com
Facebook: facebook.com/fizjolab
Email: kontakt@fizjolab.com

Otwarte

pon-pt: 07:00 – 22:00
so-nie: nieczynne

Zindywidualizowane i kompleksowe podejście do terapii jest tym, czym się wyróżniamy. Odwiedzając nasze gabinety możesz spodziewać się pełnego zaangażowania i profesjonalnej opieki. Pasja i ciągły rozwój naszych terapeutów jest gwarancją pomyślnej rehabilitacji.

Połączenie fizjoterapii i innych specjalności sprawia, że spojrzenie na problem jest w pełni holistyczne.

Zajmujemy się sportowcami, ale nie tylko. Każdy z dolegliwościami bólowymi znajdzie u nas pomoc- zarówno młodzi, jak i osoby w podeszłym wieku, aktywni, jak i Ci stroniący od ruchu, kobiety w ciąży jak i w okresie połogu.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Naszą główną misją jest pomóc w przypadkach nawet najbardziej złożonych i trudnych. Łączymy fizjoterapię z psychologią sportu a także dietetyką. Poznaj nas!

Połączenie fizjoterapii z innymi specjalnościami takimi jak dietetyka, psychologia i wiele innych. Fizjoterapia ortopedyczna pourazowa, przed- i pooperacyjna, sportowa Trening funkcjonalny Kompleksowa terapia bruksizmu, redukcja przyczyn i objawów stresu Usprawnianie w okresie ciąży i połogu Rehabilitacja seniorów.