SUBWAY: sub Pepperoni Melt za 8,25 zł

Strona Główna / Promocje / SUBWAY: sub Pepperoni Melt za 8,25 zł

Pełne smaku plastry pepperoni, perfekcyjnie roztopiony ser, porcja świeżych, kolorowych warzyw i ulubiony sos. W pierwszym kwartale roku restauracje Subway® proponują swoim klientom wyjątkowego sandwicza Pepperoni Melt w cenie 8,25 zł*. Sprawdź, czy zasmakujesz w propozycji od Subway®!

Tych, którzy nie znoszą zimowych chłodów z pewnością ucieszy informacja, że w restauracjach Subway® znaleziono na nie sposób. Aby rozgrzać Wasze zimne dłonie i poprawić Wam humor, nasi Artyści Sandwiczowi wyczarują nowego suba – Pepperoni Melt. Czym nasza propozycja wyróżnia się na tle innych subów?

Chrupiące pieczywo i świeże warzywa – to znajdziemy w każdym sandwiczu z restauracji Subway®. Ale Pepperoni Melt ma w sobie coś, co przyciąga miłośników ostrych wrażeń niczym magnes! To pikantne plastry pepperoni skomponowane z roztopionym serem.

Więcej informacji na temat sandwicza Pepperoni Melt pojawi się na profilu Subway® na Facebooku. Tam też dla jego fanów pojawią się różne konkursy z voucherami na suby w roli nagród. Subway zaprasza wszystkich do aktywnego udziału!

* Podana cena jest ceną rekomendowaną i może różnić się w zależności od restauracji.