AlePlanszówki w Manhattanie!

Strona Główna / Wydarzenia / AlePlanszówki w Manhattanie!

Otwarcie: 6 marca 2023 r., godz. 9:00

Gratka dla fanów gier planszowych…i nie tylko! Nowy wymiar rozrywki w wyjątkowym miejscu na parterze Manhattanu!

ALEplanszówki to sklep dla miłośników planszówkowego hobby i wszystkim co jest z nim związane! To miejsce, gdzie tytuł dla siebie znajdzie każdy zainteresowany! Z chęcią doradzimy również tym wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym hobby!

Zapraszamy na pokazowe rozgrywki gier premierowych, liczne turnieje i inne atrakcje związane z grami planszowymi, i nie tylko. Na miejscu dysponujemy stolikami, przy których będzie można poznać zasady wybranej gry, a nasza obsługa przybliży zasady jej rozgrywki!  Popołudniami przy stołach toczyć się będą pojedynki w gry karciane, takie jak Pokemon TCG, Magic the gathering, w gry bitewne – A Song of Ice & Fire, Bolt Action, X-wing, Star Wars Armada i wiele, wiele innych. W trakcie tych spotkań będzie można poznać zasady gier, spróbować swoich sił w turnieju, a na miejscu zakupić wszelkie niezbędne zestawy potrzebne do rozgrywki.

W ofercie znajdują się również gry bitewne, gry fabularne wraz z niezbędnymi do nich dodatkami oraz akcesoria dla tych, którzy lubią malować figurki – pełna paleta farb i pędzli.

Na miejscu dysponujemy również ogromną, liczącą ponad 600 tytułów wypożyczalnią gier planszowych! Pozwoli ona zapoznać się w domowym zaciszu z wybranymi przez siebie tytułami!

Nie przejdziecie obok obojętnie – wspaniała rozrywka dla dużych, małych….słowem dla wszystkich spragnionych wyjątkowej rozrywki!