Ferie w Manhattanie! Nie sposób się znudzić!

Strona Główna / Wydarzenia / Ferie w Manhattanie! Nie sposób się znudzić!

14–27 lutego 2022 r.

Ferie czas zacząć! Niezależnie od tego, czy ograniczenia pokrzyżowały Twoje plany wyjazdowe, a może po prostu wszędzie dobrze, ale w Gdańsku najlepiej – Manhattan jest super destynacją na spędzenie wolnego czasu!

  • Biblioteka Manhattan – ferie to świetny moment na nadrobienie zaległości w czytaniu! Nie wiesz co przeczytać? Przemiła obsługa pomoże Ci wybrać odpowiednią lekturę.
  • Gdańska Szkoła Artystyczna – ta wyjątkowa placówka przygotowała nietuzinkowe programy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w tym między innymi Półkolonie artystyczne dla najmłodszych, oraz warsztaty z rysunku lub improwizacji teatralnej. Dowiedz się więcej i zapisz się tutaj: https://loom.ly/DRUB-Tc
  • Klockownia: Centrum Edukacji i Zabawy – raj dla kreatywnych dzieciaków! Poznaj zaczarowany świat, w którym logika spotyka się z magią. Frajda gwarantowana dla każdego! Więcej o feriach w Klockowni przeczytasz tutaj: https://loom.ly/rChMzw4
  • MK Bowling GDAŃSK – kręgle, bilard, świetna kuchnia i niesamowita atmosfera w jednym! Wspaniały wybór zarówno na wyjście w dzień, jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi przy drinku. We wtorki weź swoich znajomych i pokażcie na co Was stać podczas Pub Quiz’u!

Tu nie ma miejsca na nudę! 〽️