Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Strona Główna / Wydarzenia / Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

#BezpieczneZakupy

ℹ️ Pragniemy Was zapewnić, że dołożyliśmy, dokładamy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby Wasze wizyty w Manhattanie były przyjemnie oraz bezpieczne.Szereg dodatkowych działań to m.in.:✅ dezynfekujemy i będziemy dezynfekować przestrzenie tak w korytarzach, jak i w sklepach, aby Państwa wizyta była w pełni bezpieczna✅ ozonujemy co noc toalety, windy i schody tak, aby każdego dnia było czysto i bezpiecznie✅ przy wejściach pojawiają się bezdotykowe dyspensery ze środkiem dezynfekującym – niebawem będzie ich jeszcze więcej!✅ przed wejściem do każdej z toalet pojawiły się dyspensery łokciowe ze środkiem dezynfekującym✅ na terenie Manhattanu pojawią się dodatkowe kosze na odpadki, aby każdy mógł swobodnie wyrzucić rękawiczki, maseczki czy chusteczki po lub w trakcie zakupów✅ w centrum pojawił się szereg informacji wskazujących i przypominających o zaleceniach sanitarno-epidemicznych✅ dbamy o to, aby klienci mieli pewność co do jednoczesnej liczby przebywania w obiekcie oraz poszczególnych sklepach✅ dla tych, którzy będą potrzebowali, na terenie Manhattanu będzie można nabyć maseczki ochronne – w Aptece (poziom 0), salonie TU Krawiec (poziom +1) oraz w punkcie info (poziom 0)Jesteśmy dla Was i do Waszej dyspozycji. Liczymy, że wspólnie wrócimy do normalności i będziemy cieszyć się życiem i codziennymi bezpiecznymi zakupami! 😷

Opublikowany przez GCH Manhattan Piątek, 23 października 2020

Ważny komunikat

Pragniemy zapewnić, że dołożyliśmy, dokładamy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby Wasze wizyty w Manhattanie były przyjemnie oraz bezpieczne.

Szereg dodatkowych działań to m.in.:

  1. dezynfekujemy przestrzenie tak w korytarzach, jak i w sklepach, aby Wasza wizyta była w pełni bezpieczna
  2. ozonujemy co noc toalety, windy i schody tak, aby każdego dnia było czysto i bezpiecznie
  3. przy wejściach znajdują się bezdotykowe dyspensery ze środkiem dezynfekującym
  4. przed wejściem do każdej z toalet znajdują się dyspensery łokciowe ze środkiem dezynfekującym
  5. na terenie Manhattanu znajdują się dodatkowe kosze na odpadki, aby każdy mógł swobodnie wyrzucić rękawiczki, maseczki czy chusteczki po lub w trakcie zakupów
  6. w centrum znajduje się szereg informacji wskazujących i przypominających o zaleceniach sanitarno-epidemicznych
  7. dbamy o to, aby klienci mieli pewność co do jednoczesnej liczby przebywania w obiekcie oraz poszczególnych sklepach
  8. na terenie Manhattanu można nabyć maseczki ochronne – w Aptece (poziom 0), salonie TU Krawiec (poziom +1) oraz w punkcie info (poziom 0)

Jesteśmy dla Was i do Waszej dyspozycji. Liczymy, że wspólnie wrócimy do normalności i będziemy cieszyć się życiem i codziennymi bezpiecznymi zakupami!

Życzymy niezmiennie zdrowia i odporności!

Click here to change this text