Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Manhattan Run: edycja

Manhattan Run: edycja

GCH Manhattan już po raz drugi zaprasza na zawody biegowe! 2 edycja, 2 kilometry, 2 pętle oraz... kilkanaście PIĘTER do pokonania! Opłata wpisowa wynosi 20 zł i całość zasili konto charytatywnej akcji Pomorze Biega i Pomaga. Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę, ale również wspaniałe nagrody, a Panom udowodnimy, że całkiem szybko można "obskoczyć" centrum handlowe.

Wielkie otwarcie sezonu w MK Bowling!

Wielkie otwarcie sezonu w MK Bowling!

Wielkie otwarcie sezonu MK Bowling, Klub Kosmos i Manhattan! Świętuj z nami przez cały tydzień! Codziennie w godzinach 12:00-20:00 moc atrakcji! A w sobotę - 29 września, o godz. 21:00 - koncert Honoraty Skarbek w Klubie Kosmos.

Moc Pomocy

Moc Pomocy

Już w sobotę 15 września Fundacja Dom Dbamy o Młodych oraz GCH Manhattan zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - MOC POMOCY. Przez cały dzień czekamy z mnóstwem niespodzianek. Zajrzyjcie koniecznie!
Dodatkowo przez cały dzień organizujemy zbiórkę na rzecz podopiecznych fundacji!

Jesień w stylu Manhattan

Jesień w stylu Manhattan

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Interaktywna wystawa Playmobil

Interaktywna wystawa Playmobil

Zapraszamy wszystkich serdecznie do interakcji z niezwykłymi ekspozycjami zabawek marki PLAYMOBIL! Interaktywna wystawa na parterze Manhattanu potrwa przez całe wakacje - do 31 sierpnia!

GDAK 2018 – giełda komiksów

GDAK 2018 – giełda komiksów

Zapraszamy 22-23 czerwca 2018 r. na kolejną edycję największego na Pomorzu festiwalu komiksowego - Gdańskich Spotkań Komiksowych GDAK 2018. Pierwsze dwa dni festiwalu (piątek-sobota) odbędą się tradycyjnie w Bibliotece Manhattan na drugim piętrze Manhattanu!

Moc letnich wyprzedaży

Moc letnich wyprzedaży

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w GCH Manhattan. Centrum zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych.

Fascynujący Świat Dinozaurów

Fascynujący Świat Dinozaurów

Przed nami jedna z najgłośniejszych (ROOOOAAARRR!) premier kinowych tego roku. Już 8 czerwca na ekranach zadebiutuje film „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Premiera filmu jest okazją do zaproszenia dzieci do niezwykłego prehistorycznego świata dinozaurów.
Już w sobotę 9 czerwca od godz. 11:00 Manhattan zmieni się w krainę dinozaurów!

Wystawa „Nasze Talenty”

Wystawa „Nasze Talenty”

„Nasze talenty” to tytuł wystawy uczniów z Akademickich Szkół Magellanum w Gdańsku. Ideą wystawy jest zaprezentowanie, iż sztuka może też leczyć. Obecne prace powstały w wyniku procesu arteterapii, dzięki której, uczniowie odkryli swoje talenty oraz pasję.

Dzień Dziecka w Manhattanie

Dzień Dziecka w Manhattanie

100 lat radości na 100 lat wolności. Pod tym hasłem odbywać się będą obchody Dnia Dziecka. Na wszystkich odwiedzających tego dnia GCH Manhattan czekać będzie mnóstwo gier i zabaw.

Pacjent pod Opieką Diagnosty: tarczyca

Pacjent pod Opieką Diagnosty: tarczyca

"Pacjent pod opieką Diagnosty" to akcja ogólnopolska organizowana przez studentów Analityki Medycznej ze wszystkich uczelni medycznych w kraju. Ma ona na celu przybliżenie tajników pracy Diagnosty Laboratoryjnego oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe przygotowanie do badań laboratoryjnych, tak, aby otrzymany wynik był wiarygodny i stał się podstawą prawidłowej diagnozy pacjenta. W tym roku zwrócimy szczególną uwagę na choroby tarczycy, które co raz częściej dotykają Polaków.

3Miasto dla Mam

3Miasto dla Mam

MAMY wszystko, co ważne dla MAMY (przyszłej i obecnej)! GAZETA WYBORCZA TRÓJMIASTO zaprasza do udziału w akcji społecznej 3MIASTO DLA MAM. Bądź z nami 26 maja w GCH Manhattan.