Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża

Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża

Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża, impreza promująca twórczość wybrzeżowych autorów, będzie miała w grudniu swoją drugą odsłonę. Po raz pierwszy impreza odbyła się w ubiegłym roku w Centrum Handlowym Manhattan, tam też powinni kierować kroki wszyscy, którzy mają nadzieję na atrakcyjny prezent pod choinkę, książkę z autografem autora. Sprzedaż książek w specjalnie zaaranżowanym stoisku na parterze Manhattanu będzie prowadzona w piątek 8 grudnia i sobotę 9 grudnia, w godzinach 10:00-19:00. Zarówno w jednym, jak drugim dniu pojawią się autorzy, by spotkać się z czytelnikami swoich książek. Będzie można z nimi porozmawiać i uzyskać autograf na kartach książki.

Dzień Wolontariusza w GCH Manhattan

Dzień Wolontariusza w GCH Manhattan

Gorąco zapraszamy na obchody Dnia Wolontariusza, które odbędą się 2 grudnia 2023 w godzinach od 11.00 do 16.00 w Galerii Handlowej Manhattan w Gdańsku.

Będą na Was czekać pierniki marzeń, świąteczny handmade, kiermasz rękodzieła, pachnące mydełka i... Gość Specjalny! Wszystko po to, by rozgrzać atmosferę i otworzyć serca na marzenia!

Premiera najnowszego albumu Fot. Kosycarz – „Niezwykłe zwykłe zdjęcia”

Premiera najnowszego albumu Fot. Kosycarz – „Niezwykłe zwykłe zdjęcia”

Grudniowe premiery coraz to nowych albumów Maćka Kosycarza na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Trójmiasta. Co roku gościmy wspaniałych ludzi, którzy opowiadają o historii dalszej, jak i bliższej, uwiecznionej na odbitkach Macieja. W tym roku ponownie spotkamy się z twórczością zarówno Macieja, jak i Zbigniewa Kosycarzy, a spotkanie jak zwykle przyciągnie przyjaciół rodziny.

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę (2.12) o godzinie 12:00.
Album uświetnia 25. urodziny województwa pomorskiego, zawiera 350 zdjęć przywołujących całą powojenną historię tych terenów i ich mieszkańców.

GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte – dla dorosłych

GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte – dla dorosłych

Drodzy Państwo.

Wraz z nowym rokiem w pracowniach Gdańskiej Szkoły Artystycznej startuje dwadzieścia kierunków artystycznych.

Przez następne dziesięć miesięcy będziemy spotykać się, tańczyć, malować, rzeźbić, śpiewać, tworzyć, przeżywać, śmiać się… może czasem płakać ze wzruszenia. Będziemy naprawdę żyć!

Twój styl na jesień

Twój styl na jesień

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Kajko i Kokosz w Manhattanie

Kajko i Kokosz w Manhattanie

Kajko i Kokosz odwiedzają Manhattan!

Dużych i małych zapraszamy w podróż do magicznego świata wprost z kultowego komiksu Jerzego Christy! Czeka na Was między innymi giełda gier planszowych, oprowadzanie kuratorskie po Galerii Janusza Christy, tematyczne stoiska z atrakcjami i zabawy dla najmłodszych oraz spotkanie z rysownikami Wojtkiem Olszówką i Sławkiem Kiełbusem!

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

Lato w ruchu

Lato w ruchu

Wyprzedaże w sklepach GCH Manhattan trwają w najlepsze. To bardzo dobry czas, aby odświeżyć szafę.

Przyjdź, zrób zakupy i skorzystaj z rabatów nawet do -70%!

Lato to też odpowiedni czas by zadbać o zdrowie i sylwetkę. Warto też zapoznać się z różnorodną ofertą GCH MANHATTAN.

Inspiracji szukaj w sklepach i w zakładce PROMOCJE

Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę promującą premierę megahitu „Szybcy i wściekli 10”!

Tylko w gdańskim Manhattanie przez trzy dni fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!

Każdy, kto przyjdzie do nas w czwartek, piątek lub sobotę w dniach 25-27 maja od godz. 12:00 do 20:00 może zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie w krótkim czasie wmontujemy we fragmenty filmu i w ten sposób powstanie unikalny zwiastun „Szybkich i wściekłych”.

Zwiastun ten skanując udostępniony kod QR będzie można ściągnąć na swój telefon i udostępnić w dowolnych mediach społecznościowych. Każdy więc może się szybko pochwalić, że „zagrał” w filmie obok samego Vina Diesela!

Rodzinne Granie w Manhattanie! Event z nauką zasad! Nasza Księgarnia!

Rodzinne Granie w Manhattanie! Event z nauką zasad! Nasza Księgarnia!

Serdecznie zapraszamy na event z grami wydawnictwa Nasza Księgarnia. Event Rodzinny.
Zasady wytłumaczymy - zabierzcie więc rodzinę i wpadajcie!!
Zapisy na konkretny stolik dostępne będą w zakładce Dyskusja!
Będziemy mieć dla Was przygotowane aż 3 stoliki!!
Startujemy z pierwszym stolikiem o godzinie 17:00, z drugim o 17:30 a na deser stolik nr 3 od godziny 18:00!
Do zobaczenia!

Czas na wiosnę

Czas na wiosnę

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje.

Jak się okazuje, tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie.

Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej wiosny projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Wiosna to też odpowiedni czas by zadbać o zdrowie i sylwetkę. Warto też zapoznać się z różnorodną ofertą GCH MANHATTAN.

Inspiracji szukaj w sklepach i w zakładce PROMOCJE

AlePlanszówki w Manhattanie!

AlePlanszówki w Manhattanie!

Gratka dla fanów gier planszowych…i nie tylko! Nowy wymiar rozrywki w wyjątkowym miejscu na parterze Manhattanu!

ALEplanszówki to sklep dla miłośników planszówkowego hobby i wszystkim co jest z nim związane! To miejsce, gdzie tytuł dla siebie znajdzie każdy zainteresowany! Z chęcią doradzimy również tym wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym hobby!

Zapraszamy na pokazowe rozgrywki gier premierowych, liczne turnieje i inne atrakcje związane z grami planszowymi, i nie tylko. Na miejscu dysponujemy stolikami, przy których będzie można poznać zasady wybranej gry, a nasza obsługa przybliży zasady jej rozgrywki! Popołudniami przy stołach toczyć się będą pojedynki w gry karciane, takie jak Pokemon TCG, Magic the gathering, w gry bitewne - A Song of Ice & Fire, Bolt Action, X-wing, Star Wars Armada i wiele, wiele innych. W trakcie tych spotkań będzie można poznać zasady gier, spróbować swoich sił w turnieju, a na miejscu zakupić wszelkie niezbędne zestawy potrzebne do rozgrywki.

W ofercie znajdują się również gry bitewne, gry fabularne wraz z niezbędnymi do nich dodatkami oraz akcesoria dla tych, którzy lubią malować figurki - pełna paleta farb i pędzli.

Na miejscu dysponujemy również ogromną, liczącą ponad 600 tytułów wypożyczalnią gier planszowych! Pozwoli ona zapoznać się w domowym zaciszu z wybranymi przez siebie tytułami!

Nie przejdziecie obok obojętnie – wspaniała rozrywka dla dużych, małych….słowem dla wszystkich spragnionych wyjątkowej rozrywki!

10 lat Gospel Church w Manhattanie

10 lat Gospel Church w Manhattanie

To już 10 lat!
Mija dekada od kiedy w Manhattanie pojawił się Gospel Church Gdansk. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe urodzinowe świętowanie - już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:30.
Obok takiego przedstawienia nie da się przejść obojętnie!