Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Spotkanie z bajką

Spotkanie z bajką

W sobotę 25 listopada od godz. 11:00 czekają na Was bohaterowie najpopularniejszych filmów animowanych ostatnich lat! Spotkamy się z Minionkami oraz bohaterami przebojów kinowych "Sing" i "Sekretne Życie Zwierzaków Domowych", które wkrótce doczekają się kontynuacji. Dzieci (i dorośli!) na całym świecie pokochali kolorowe, wesołe światy tych filmów. I właśnie do bajecznego świata zabawy chcemy je zaprosić!

Łap za Biust w Manhattanie

Łap za Biust w Manhattanie

Zapraszamy wszystkie Panie i nie tylko na dzień pełen samoświadomości - bądź Świadoma! Badaj się! W sobotę, 18 listopada w godzinach 12:00-15:00 przejdziemy razem długą i krętą drogę związaną z profilaktyką raka piersi. Będziemy się badać, uczyć, konsultować i wymieniać spostrzeżeniami.

Światowe Dni Walki z Cukrzycą

Światowe Dni Walki z Cukrzycą

Z okazji Światowego Tygodnia Walki z cukrzycą, stowarzyszenie Organiści, Miasto Gdańsk oraz Gdański Uniwersytet Medyczny zapraszają wszystkich na bezpłatne badania i konsultacje, które odbędą się 18 listopada w godzinach 11:00-15:00.

Hokej w Manhattanie

Hokej w Manhattanie

Zapraszamy wszystkich fanów hokeja i gdańskiego sportu w sobotę, 18 listopada na dzień pełen hokejowych emocji. Dzień spędzimy ze ...Stocznią, czyli ekstraklasową drużyną MH Automatyka Gdańsk.

Magiczna zima Muminków

Magiczna zima Muminków

Już w sobotę 4 listopada o godz. 11:00 przeniesiemy się do śnieżnej krainy na bezdrożach Finlandii, zamieszkanej przez rodzinę Muminków i jej baśniowych przyjaciół.

Zapraszamy do niezwykłej zabawy z Muminkami w zimowym anturażu. Gwarantowana dobra zabawa, mnóstwo konkursów z nagrodami oraz ciepłą rodzinną atmosferę!

Afera Kryminalna w Manhattanie

Afera Kryminalna w Manhattanie

Afera Kryminalna to festiwal kryminału, który powstał w 2011 roku z inicjatywy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku oraz gdańskiego wydawnictwa Oficynka.

Robert Burneika w GCH Manhattan

Robert Burneika w GCH Manhattan

NIE MA LIPY! Zapytaj Roberta o przepis na stejka! Lepiej! Zapytaj go o przepis na hardkorową klatę lub bicka! Wpadaj 14 PAŹDZIERNIKA na poziom 1 do SportowychSupli, w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku. Przybij piątkę z Hardkorowym Koksem, zrób sobie selfie i odbierz autograf. TO JEDNAK NIE WSZYSTKO!

Dzień pełen emocji – EMOTKI w Manhattanie

Dzień pełen emocji – EMOTKI w Manhattanie

Zapraszamy w sobotę 7 października na wyjątkowy Dzień Pełen eMocji! Z okazji zbliżającej się premiery zapowiadanej na hit jesieni komedii animowanej "Emotki. Film" spotkamy się z bohaterami filmu, przeżyjemy mnóstwo emocji, a także spotkamy się z Dannym Ferreri - słynącym z poczucia humoru i otwartości młodym youtuberem.

Kryminalna Tajemnica w Manhattanie

Kryminalna Tajemnica w Manhattanie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku porywa Cię w literacką podróż  29 września  od godz. 18:00. Dokąd? Dowiesz się na miejscu! Ubierz się ciepło, zabierz prowiant i ruszamy w trasę.  Jak prawdziwi detektywi.

Przyszła mamo, zadbaj o siebie!

Przyszła mamo, zadbaj o siebie!

Centrum Handlowe Manhattan i Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne. Przyszłych i obecnych rodziców zapraszamy na mnóstwo atrakcji.