Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Worldbox x KrikKong presents ‚Krik’s World’

Worldbox x KrikKong presents ‚Krik’s World’

„Krik’s World” to bezprecedensowe wydarzenie na którym w przestrzeni Gdańskiego salonu Worldbox będziecie mogli zobaczyć prace jednego z najbardziej aktywnych artystów na scenie graffiti oraz streetart. Obok prac Krik Kong nie da się przejść obojętnie a jego prace najczęściej można zaobserwować na murach Trójmiasta.

Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską i promocję jej najnowszej książki „Jak przejąć kontrolę nad światem 2”.

Spotkanie odbędzie się 31 sierpnia o godz. 18:00 na Tarasie Sztuki Niebo Bistro & Bar, 4 piętro GCH Manhattan (al. Grunwaldzka 82 Gdańsk-Wrzeszcz). Ponieważ liczba osób na spotkaniu jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze przybycie, by zająć miejsce.

Rozmowę poprowadzi Jakub Knera.

KLOCKOWNIA: weekend z klockami!

KLOCKOWNIA: weekend z klockami!

Zapraszamy wszystkie dzieci na Tajemniczą Wyspę! Cały weekend 1 i 2 sierpnia będziemy bawić się w odkrywców w Klockowni Manhattan.

W programie między innymi kreatywne warsztaty konstruktorskie, wspólne budowanie tajemniczej wyspy tropikalnej, dynamiczne podrygi i zabawy sportowe, wakacyjne tatuaże i mnóstwo dobrej zabawy.

PROJEKT MANHATTAN – eksplozja sztuki

PROJEKT MANHATTAN – eksplozja sztuki

LATO ZE SZTUKĄ NAD DACHAMI WRZESZCZA

Operowe koncerty, filmowe seanse, spotkania podróżnicze, warsztaty artystyczne, zabawy z mamą i tatą, potańcówki i chwile wyciszenia. PROJEKT MANHATTAN to nowa inicjatywa kulturalna w centrum Wrzeszcza. Idealny pomysł na najpiękniejsze lato w mieście!

Ponownie otwieramy Manhattan!

Ponownie otwieramy Manhattan!

Szanowni Państwo, stęskniliśmy się za Wami! Spieszymy z informacjami, że od poniedziałku 4 maja działamy znowu normalnie!
Wracamy do standardowych godzin otwarcia, tj poniedziałek – sobota 9-21 (poziom -1, w tym supermarket Eurospar 8-22), zaś w niedziele handlowe – 10-20 (Eurospar 9-21).

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

W tych trudnych czasach, życzymy Państwu, aby udało się Państwu znaleźć chwile spokoju i znalezienia radości w rodzinnym gronie.

Oby nadchodzące momenty przy świątecznym stole były odskocznią od wszelkich wyzwań i trudności czasów epidemii.

Najszczerzej życzymy Państwu zdrowia i odporności.

Uważajcie na siebie i zachowajcie zdrowy dystans społeczny!

Mama i Manhattan – Bezpłatne badania USG i USG 4D

Mama i Manhattan – Bezpłatne badania USG i USG 4D

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo wydarzenie Mama i Manhattan zostaje odwołane. Badania odbędą się w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco.

===================================================

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Wspólnie z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo po raz kolejny pokażemy Wam, jak czerpać z niego jak najwięcej radości! Szczęśliwa Mama - Szczęśliwe Dziecko!

Zmiany w funkcjonowaniu Centrum

Zmiany w funkcjonowaniu Centrum

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca, ulega zmianie lista otwartych sklepów i lokali w Manhattanie:

Apteka Manhattan (9:00-20:00), Dealz (10:00-20:00), Inmedio (9:00-20:00), Kantor Conti (9:00-18:00), Piekarnia Szydłowski (9:00-18:00), Piotr i Paweł (9:00-20:00), Polmed, Restauracja Sezon (9:00-17:00), Rossmann (9:00-20:00), Tu Pralnia (9:00-20:00), Ziaja (9:00-18:00) oraz Zoo Delikatesy (9:00-21:00).

Szczegółową listę punktów, które będą otwarte będziemy Państwu podawać na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że parking do końca marca jest darmowy, a wszystkie karty są wycofane.

Piotruś Królik w Manhattanie!

Piotruś Królik w Manhattanie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo spotkanie z Piotrusiem Królikiem zostaje odwołane. Wydarzenie odbędzie się w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco.

===================================================
W całym ogrodzie nie ma większego psotnika niż Piotruś Królik, nikt też nie potrafi się bawić tak jak on. Właśnie wraca na ekrany kin, a my zapraszamy na pełne humoru i zabawy Piotrusiowe spotkanie już w sobotę 21 marca w Manhattanie!

Ważna Informacja

Ważna Informacja

Wobec obaw przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy poinformować, że pomieszczenia handlowe i przestrzenie wspólne w Manhattanie są dodatkowo czyszczone i wycierane regularnie środkami dezynfekującymi. Niemniej, w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych gości pragniemy podzielić się kilkoma prostymi zaleceniami w zakresie higieny.

Debata „Wrzeszczańska Agora” – Wystawa prac studenckich

Debata „Wrzeszczańska Agora” – Wystawa prac studenckich

Wrzeszczańska Agora. Przestrzeń społeczna w mieście - kto? co? gdzie?

Wyjściowym tematem prac studenckich było zaprojektowanie nowej siedziby Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. Dotychczasowy obiekt jest trudno dostępny, niereprezentacyjny i w złym stanie technicznym. Proponowana lokalizacja, wskazana przez Radnych, to przede wszystkim teren sąsiadujący ze Skwerem im. Anny Walentynowicz przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. W toku pracy, przeprowadzonych wywiadów z użytkownikami, zdobywania kolejnych informacji, projektanci odkryli, że w centrum Wrzeszcza potrzebna jest przestrzeń do swobodnej interakcji społecznej. Zebranie wszystkich rozwiązań projektowych razem daje pełen obraz zidentyfikowanych użytkowników i ich potrzeb, czyli tego dla kogo i jak ta przestrzeń powinna funkcjonować.