Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Premiera najnowszego albumu fot. Macieja Kusycarza

Premiera najnowszego albumu fot. Macieja Kusycarza

W tym roku zapraszamy na premierę nadzwyczaj wyjątkowego albumu ze zdjęciami Macieja Kosycarza.

Grudniowe premiery coraz to nowych albumów Maćka na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Trójmiasta. Co roku gościliśmy wspaniałych ludzi, którzy opowiadali o historii dalszej, jak i bliższej, uwiecznionej na odbitkach Macieja.

Ten rok przyniósł wiele niespodzianek, jedną z nich było pożegnanie Macieja w marcu. Choć nie jest już z nami, to jego dzieła będą nam towarzyszyć jeszcze długo.

Dni handlowe w grudniu

Dni handlowe w grudniu

Dużo handlowych niedziel w grudniu!

Przypominamy, że najbliższe 3 niedziele, tj 6, 13 i 20 grudnia to niedziele handlowe!

Cały Manhattan i wszystkie sklepy pozostają do Państwa dyspozycji.

Pamiętajcie - w każdą niedzielę parking Manhattanu jest całkowicie bezpłatny!

CANDYLICIOUS: słodkie otwarcie w Manhattanie już w czwartek!

CANDYLICIOUS: słodkie otwarcie w Manhattanie już w czwartek!

Słodkości z Danii debiutują w Gdańsku!

Zapraszamy na bardzo słodkie i wyjątkowe otwarcie nowego lokalu w przestrzeni Manhattanu – salonu Candylicious!

W sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór unikalnych słodyczy! Praliny, cukierki, shake’i – wszystko przygotowane wg unikalnych receptur.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo

Pragniemy zapewnić, że dołożyliśmy, dokładamy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby Wasze wizyty w Manhattanie były przyjemnie oraz bezpieczne.

Godziny dla Seniorów

Godziny dla Seniorów

Godziny dla seniorów.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 12:00 w sklepach spożywczych, drogeriach i aptece obsługiwani są wyłącznie klienci powyżej 60 roku życia.

Pamiętaj również, że na terenie całego Manhattanu należy zakrywać nos i usta. Dbajmy o siebie - tylko tak powrócimy szybko do normalności!

Worldbox x KrikKong presents ‚Krik’s World’

Worldbox x KrikKong presents ‚Krik’s World’

„Krik’s World” to bezprecedensowe wydarzenie na którym w przestrzeni Gdańskiego salonu Worldbox będziecie mogli zobaczyć prace jednego z najbardziej aktywnych artystów na scenie graffiti oraz streetart. Obok prac Krik Kong nie da się przejść obojętnie a jego prace najczęściej można zaobserwować na murach Trójmiasta.

Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską i promocję jej najnowszej książki „Jak przejąć kontrolę nad światem 2”.

Spotkanie odbędzie się 31 sierpnia o godz. 18:00 na Tarasie Sztuki Niebo Bistro & Bar, 4 piętro GCH Manhattan (al. Grunwaldzka 82 Gdańsk-Wrzeszcz). Ponieważ liczba osób na spotkaniu jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze przybycie, by zająć miejsce.

Rozmowę poprowadzi Jakub Knera.

KLOCKOWNIA: weekend z klockami!

KLOCKOWNIA: weekend z klockami!

Zapraszamy wszystkie dzieci na Tajemniczą Wyspę! Cały weekend 1 i 2 sierpnia będziemy bawić się w odkrywców w Klockowni Manhattan.

W programie między innymi kreatywne warsztaty konstruktorskie, wspólne budowanie tajemniczej wyspy tropikalnej, dynamiczne podrygi i zabawy sportowe, wakacyjne tatuaże i mnóstwo dobrej zabawy.

PROJEKT MANHATTAN – eksplozja sztuki

PROJEKT MANHATTAN – eksplozja sztuki

LATO ZE SZTUKĄ NAD DACHAMI WRZESZCZA

Operowe koncerty, filmowe seanse, spotkania podróżnicze, warsztaty artystyczne, zabawy z mamą i tatą, potańcówki i chwile wyciszenia. PROJEKT MANHATTAN to nowa inicjatywa kulturalna w centrum Wrzeszcza. Idealny pomysł na najpiękniejsze lato w mieście!

Ponownie otwieramy Manhattan!

Ponownie otwieramy Manhattan!

Szanowni Państwo, stęskniliśmy się za Wami! Spieszymy z informacjami, że od poniedziałku 4 maja działamy znowu normalnie!
Wracamy do standardowych godzin otwarcia, tj poniedziałek – sobota 9-21 (poziom -1, w tym supermarket Eurospar 8-22), zaś w niedziele handlowe – 10-20 (Eurospar 9-21).

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

W tych trudnych czasach, życzymy Państwu, aby udało się Państwu znaleźć chwile spokoju i znalezienia radości w rodzinnym gronie.

Oby nadchodzące momenty przy świątecznym stole były odskocznią od wszelkich wyzwań i trudności czasów epidemii.

Najszczerzej życzymy Państwu zdrowia i odporności.

Uważajcie na siebie i zachowajcie zdrowy dystans społeczny!