Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Interaktywna wystawa Playmobil

Interaktywna wystawa Playmobil

Zapraszamy wszystkich serdecznie do interakcji z niezwykłymi ekspozycjami zabawek marki PLAYMOBIL! Interaktywna wystawa na parterze Manhattanu potrwa przez całe wakacje - do 31 sierpnia!

GDAK 2018 – giełda komiksów

GDAK 2018 – giełda komiksów

Zapraszamy 22-23 czerwca 2018 r. na kolejną edycję największego na Pomorzu festiwalu komiksowego - Gdańskich Spotkań Komiksowych GDAK 2018. Pierwsze dwa dni festiwalu (piątek-sobota) odbędą się tradycyjnie w Bibliotece Manhattan na drugim piętrze Manhattanu!

Moc letnich wyprzedaży

Moc letnich wyprzedaży

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w GCH Manhattan. Centrum zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych.

Fascynujący Świat Dinozaurów

Fascynujący Świat Dinozaurów

Przed nami jedna z najgłośniejszych (ROOOOAAARRR!) premier kinowych tego roku. Już 8 czerwca na ekranach zadebiutuje film „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Premiera filmu jest okazją do zaproszenia dzieci do niezwykłego prehistorycznego świata dinozaurów.
Już w sobotę 9 czerwca od godz. 11:00 Manhattan zmieni się w krainę dinozaurów!

Wystawa „Nasze Talenty”

Wystawa „Nasze Talenty”

„Nasze talenty” to tytuł wystawy uczniów z Akademickich Szkół Magellanum w Gdańsku. Ideą wystawy jest zaprezentowanie, iż sztuka może też leczyć. Obecne prace powstały w wyniku procesu arteterapii, dzięki której, uczniowie odkryli swoje talenty oraz pasję.

Dzień Dziecka w Manhattanie

Dzień Dziecka w Manhattanie

100 lat radości na 100 lat wolności. Pod tym hasłem odbywać się będą obchody Dnia Dziecka. Na wszystkich odwiedzających tego dnia GCH Manhattan czekać będzie mnóstwo gier i zabaw.

Pacjent pod Opieką Diagnosty: tarczyca

Pacjent pod Opieką Diagnosty: tarczyca

"Pacjent pod opieką Diagnosty" to akcja ogólnopolska organizowana przez studentów Analityki Medycznej ze wszystkich uczelni medycznych w kraju. Ma ona na celu przybliżenie tajników pracy Diagnosty Laboratoryjnego oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe przygotowanie do badań laboratoryjnych, tak, aby otrzymany wynik był wiarygodny i stał się podstawą prawidłowej diagnozy pacjenta. W tym roku zwrócimy szczególną uwagę na choroby tarczycy, które co raz częściej dotykają Polaków.

3Miasto dla Mam

3Miasto dla Mam

MAMY wszystko, co ważne dla MAMY (przyszłej i obecnej)! GAZETA WYBORCZA TRÓJMIASTO zaprasza do udziału w akcji społecznej 3MIASTO DLA MAM. Bądź z nami 26 maja w GCH Manhattan.

Manhattan na cztery łapy

Manhattan na cztery łapy

Pies to najlepszy czworonożny przyjaciel człowieka, a zakupy nie muszą być powodem, by z tej przyjaźni rezygnować. Na co dzień zdarzają się bowiem sytuacje, kiedy załatwienie kilku spraw w centrum handlowym to konieczność.

Dlatego wszystkich posiadaczy czworonogów zapraszamy ze swoimi pociechami do Centrum Handlowego Manhattan!

Mam Marzenie w GCH Manhattan

Mam Marzenie w GCH Manhattan

Centrum Handlowe Manhattan i Fundacja Mam Marzenie zapraszają na Ogólnopolski Dzień Marzeń w Gdańsku! Już w sobotę 19 maja od godz. 11:00 spełniamy Marzenia Dzieci!

Wystawa rzeźby grupy mistrzowskiej GSA

Wystawa rzeźby grupy mistrzowskiej GSA

Serdecznie zapraszamy na otwartą wystawę Grupy Mistrzowskiej Gdańskiej Szkoły Artystycznej prowadzonej przez Czesław Podleśny. Wystawa odbędzie się w GCH Manhattan na poziomie II, nieopodal wejścia do szkoły.

Życie po życiu – publiczna otwarta debata

Życie po życiu – publiczna otwarta debata

Zapraszamy wszystkich Państwa na publiczną debatę „Życie po życiu. Jakie funkcje społeczne mogą pełnić Centra Handlowe?”. Każdy z Państwa będzie mógł także zabrać głos w debacie oraz podyskutować z zaproszonymi gośćmi.