Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Wielkie otwarcie KLOCKOWNI na Dzień Dziecka

Wielkie otwarcie KLOCKOWNI na Dzień Dziecka

Wszystkich gorąco zapraszamy na uroczyste otwarcie  jedynej na Pomorzu KLOCKOWNI!

Kto powiedział, że klocki są tylko dla dzieci? W Manhattanie już od 25 maja pojawi się miejsce, gdzie rodzice mogą bawić się razem z nimi. Do dyspozycji mają kilka stref zabaw pełnych różnego rodzaju klocków.

4 Piętro Bistro & Restaurant już otwarte!

4 Piętro Bistro & Restaurant już otwarte!

Wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska już otwarte. Zjecie tu pyszne śniadanie, wypijecie kawę na spotkaniu biznesowym, zjecie lunch ze znajomymi czy wybierzecie się na kolację z rodziną. Będzie smacznie i w pięknym wnętrzu! Do zobaczenia!

Kraina Cudów w Manhattanie

Kraina Cudów w Manhattanie

13 kwietnia  od godz. 11:00 do 18:00 w naszym centrum powstanie niezwykłe miejsce zabawy, w którym urzeczywistnią się dziecięce marzenia i sny.

Smoki w Manhattanie

Smoki w Manhattanie

Zastanawialiście się kiedyś, jak wytresować smoka? Odwiedzając GCH MANHATTAN. 30 i 31 marca z wielkiego ekranu smoki przylecą prosto do naszego centrum! Oprócz skrzydlatych stworzeń z bajki "Jak wytresować smoka 3" dzieci będą mogły zobaczyć wioskę zaludnioną przez prawdziwych wikingów i wziąć udział w produkcji zwiastuna filmowego.

Dzień Wiosny z Fundacją Mam Marzenie

Dzień Wiosny z Fundacją Mam Marzenie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czuć jej zapach w powietrzu, a my - wolontariusze fundacji Mam Marzenie, wraz z nadejściem wiosny pragniemy spełnić kolejne, dziecięce marzenie! Dlatego też we współpracy z GCH Manhattan organizujemy "Dzień wiosny" - już 23 marca, w godzinach 11:00 - 16:00 na terenie GCH Manhattan (w Gdańsku Wrzeszcz).

Skonsultuj z Farmaceutą – nadciśnienie tętnicze

Skonsultuj z Farmaceutą – nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze jest przewlekłą chorobą, której najważniejszą cechą jest stale lub okresowo podwyższona wartość ciśnienia tętniczego (skurczowego lub rozkurczowego). Na nadciśnienie tętnicze może chorować nawet co trzeci dorosły Polak. Niestety ponad połowa chorych nie jest świadoma swojej choroby lub ją bagatelizuje.

"Skonsultuj z Farmaceutą" to ogólnopolska akcja, podczas której specjalnie przygotowani wolontariusze wykonywać będą podstawowe badania medyczne. W 10 największych miastach Polski, przy specjalnych stanowiskach, studenci i magistrzy farmacji przeprowadzą analizę otrzymanych wyników. Przed Nami wiosenna edycja akcji, podczas której skupimy się właśnie na nadciśnieniu tętniczym.

Akcja: #WykopRaka

Akcja: #WykopRaka

Kobieto! Mężczyzno! Wykop Raka! Kolejny raz wracamy do Was z akcją profilaktyczną #WykopRaka

Nowotwory to jedna z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. By to zmienić, ważna jest edukacja w zakresie profilaktyki – zarówno jeśli chodzi o zmianę stylu życia i unikanie czynników ryzyka, jak i wczesne wykrywanie.

Manhattan wspiera gdański hokej! Konkurs!

Manhattan wspiera gdański hokej! Konkurs!

Zapraszamy na mecz I rundy play-off Polska Hokej Liga. Nasz zespół w Miasto Gdańsk podejmie aktualnego Mistrza Polski - GKS Tychy. Będzie to drugie spotkanie w rywalizacji ćwierćfinałowej, która toczy się do 4 zwycięstw.

Manhattan z gdańskim hokejem na dobre i na złe! Weźcie udział w konkursie na FB Manhattanu, a otrzymcie bilety VIP na najbliższy mecz!