Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Kraina Św. Mikołaja zaprasza

Kraina Św. Mikołaja zaprasza

Gdański Manhattan wypełni się zapachem świątecznych pierników, śpiewem pięknymi kolęd, śmiechem dzieci i wesołym pohukiwaniem Mikołaja.

Jeśli tęsknicie do prawdziwych świąt z dzieciństwa, szopki, pachnących pierników, lalkowych teatrzyków kolęd i prawdziwego Mikołaja ...zapraszamy!

MikoNajki z Worldboxem

MikoNajki z Worldboxem

Razem z Crep Protect, Happy Socks przygotowaliśmy dla Was prezenty do buta!

W czasie akcji będziecie mieli okazję odwiedzić strefę custom by EMBRO. Czekać na Was będą najlepsi w swoim fachu!

Wielkie otwarcie salonów KiK i TEDi

Wielkie otwarcie salonów KiK i TEDi

Zapraszamy na WIELKIE OTWARIE nowych marek w GCH Manhattan! Już w czwartek 6.12 do grona Najemców dołączają KIK i TEDI. Znajdziemy tam mnóstwo rozmaitości a na otwarcie - mnóstwo wspaniałych promocji!

Mikołajki z Grinchem

Mikołajki z Grinchem

Zielony psotnik, złośliwiec i zrzęda zrobi wszystko, by ukraść nam święta, oczywiście na wesoło. 1 grudnia zapraszamy na niezwykłe przedświąteczne spotkanie! Niezwykłe, bo pełne zabawy, śmiechu i radości. Nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz… prezentów! W końcu zbliżają się święta! 

wySTRZYŻ CHATĘ vol. 2

wySTRZYŻ CHATĘ vol. 2

25 listopada 2018 w godz: 12:00 do 16:00 zapraszamy na wyprzedaż garażową pod hasłem „wySTRZYŻ CHATĘ w MANHATANIE". Wejście darmowe jak najbardziej!

CO TO? To nic innego jak popularna na całym świecie wyprzedaż garażowa /GARAGE SALE/ Każdy ma w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał - bo ciężko mu tak po prostu wyrzucić, a warto robić miejsce na nowe...

Mama i ja w Manhattanie

Mama i ja w Manhattanie

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Wspólnie z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo pokażemy Wam, jak czerpać z niego jak najwięcej radości! Szczęśliwa Mama - Szczęśliwe Dziecko!

24 listopada - przyszłych i obecnych rodziców zapraszamy na mnóstwo atrakcji.

Wspólne budowanie z klocków LEGO

Wspólne budowanie z klocków LEGO

Z klocków LEGO nigdy się nie wyrasta! Udowodnimy Wam to w weekend 24 i 25 listopada.

Daj się ponieść wyobraźni i przyłącz się do wielkiego budowania. Każde dziecko, które weźmie udział w naszej zabawie otrzyma drobny upominek.

Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

GCH Manhattan już po raz drugi zaprasza na zawody biegowe! 2 edycja, 2 kilometry, 2 pętle oraz... kilkanaście PIĘTER do pokonania! Opłata wpisowa wynosi 20 zł i całość zasili konto charytatywnej akcji Pomorze Biega i Pomaga. Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę, ale również wspaniałe nagrody, a Panom udowodnimy, że całkiem szybko można "obskoczyć" centrum handlowe.