Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Smoki w Manhattanie

Smoki w Manhattanie

Zastanawialiście się kiedyś, jak wytresować smoka? Odwiedzając GCH MANHATTAN. 30 i 31 marca z wielkiego ekranu smoki przylecą prosto do naszego centrum! Oprócz skrzydlatych stworzeń z bajki "Jak wytresować smoka 3" dzieci będą mogły zobaczyć wioskę zaludnioną przez prawdziwych wikingów i wziąć udział w produkcji zwiastuna filmowego.

Akcja: #WykopRaka

Akcja: #WykopRaka

Kobieto! Mężczyzno! Wykop Raka! Kolejny raz wracamy do Was z akcją profilaktyczną #WykopRaka

Nowotwory to jedna z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. By to zmienić, ważna jest edukacja w zakresie profilaktyki – zarówno jeśli chodzi o zmianę stylu życia i unikanie czynników ryzyka, jak i wczesne wykrywanie.

Manhattan wspiera gdański hokej! Konkurs!

Manhattan wspiera gdański hokej! Konkurs!

Zapraszamy na mecz I rundy play-off Polska Hokej Liga. Nasz zespół w Miasto Gdańsk podejmie aktualnego Mistrza Polski - GKS Tychy. Będzie to drugie spotkanie w rywalizacji ćwierćfinałowej, która toczy się do 4 zwycięstw.

Manhattan z gdańskim hokejem na dobre i na złe! Weźcie udział w konkursie na FB Manhattanu, a otrzymcie bilety VIP na najbliższy mecz!

Obrońmy się przed rakiem szyjki macicy

Obrońmy się przed rakiem szyjki macicy

W ramach trwającego Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy zapraszamy na wydarzenie, jakie odbędzie się 25 stycznia w GCH Manhattan.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Gdańsk zachęca do udziału w akcji profilaktycznej, która ma na celu uświadomienie, jakim zagrożeniem jest rak szyjki macicy i jak można się przed nim bronić.

Kobiecy Manhattan

Kobiecy Manhattan

Wiemy, że w zabieganym świecie czasem brakuje chwili na małe przyjemności... Pragniemy pokazać Wam, że w Manhattanie znajdziecie wiele możliwości na radosne i szczęśliwe momenty.

Kraina Św. Mikołaja zaprasza

Kraina Św. Mikołaja zaprasza

Gdański Manhattan wypełni się zapachem świątecznych pierników, śpiewem pięknymi kolęd, śmiechem dzieci i wesołym pohukiwaniem Mikołaja.

Jeśli tęsknicie do prawdziwych świąt z dzieciństwa, szopki, pachnących pierników, lalkowych teatrzyków kolęd i prawdziwego Mikołaja ...zapraszamy!