Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

Manhattan Run: edycja II – zapraszamy i pomagamy

GCH Manhattan już po raz drugi zaprasza na zawody biegowe! 2 edycja, 2 kilometry, 2 pętle oraz... kilkanaście PIĘTER do pokonania! Opłata wpisowa wynosi 20 zł i całość zasili konto charytatywnej akcji Pomorze Biega i Pomaga. Gwarantujemy nie tylko świetną zabawę, ale również wspaniałe nagrody, a Panom udowodnimy, że całkiem szybko można "obskoczyć" centrum handlowe.

Skonsultuj z Farmaceutą – Cukrzyca w GCH Manhattan

Skonsultuj z Farmaceutą – Cukrzyca w GCH Manhattan

Cukrzyca jest przewlekłą chorobą metaboliczną, której podstawowym objawem jest podwyższony poziom glukozy we krwi. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 2000 r. było 171 mln ludzi chorych na cukrzycę, zaś w 2030 r. liczba ta ma ulec dwukrotnemu zwiększeniu.

"Skonsultuj z Farmaceutą" to ogólnopolska akcja, podczas której specjalnie przygotowani wolontariusze wykonywać będą podstawowe badania medyczne. W 9 największych miastach Polski, przy specjalnych stanowiskach, studenci i magistrzy farmacji przeprowadzą analizę otrzymanych wyników.

Zostań superbohaterem

Zostań superbohaterem

28 października odwiedź GCH Manhattan i odkryj w sobie supermoc! Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie - w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują.

Nie inaczej będzie w przypadku w pełni animowanego filmu "Spider-Man Uniwersum", którego premiera zapowiedziana jest na 25 grudnia.

Zanim jednak spotkamy się ze Spider-Manem na wielkim ekranie, zapraszamy na super-imprezy ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM!

Pomagajmy z Fundacją DOM – Dbamy o Młodych

Pomagajmy z Fundacją DOM – Dbamy o Młodych

Miej swój wkład w tworzeniu czegoś wielkiego! Zostań Superbohaterem i nieś wspólnie z nami Moc Pomocy! W najbliższą sobotę - 28 października Fundacja DOM Dbamy O Młodych liczy na Wasze wsparcie! Nie zabraknie oczywiście malowania buziek i balonów!

Hotel Transylwania 3: Dracula i Przyjaciele w podróży

Hotel Transylwania 3: Dracula i Przyjaciele w podróży

Zapraszamy Was do potwornie fajnej zabawy!

GCH Manhattan jest na szlaku ogólnopolskiej trasy promującej najbardziej oczekiwaną komedię animowaną tego sezonu: "Hotel Transylwania 3". I już 13 października - w sobotę - zabierze dzieci w podróż kolorowym piętrowym autobusem, na pokład statku, a nawet na plażę!

Moc Pomocy powraca

Moc Pomocy powraca

Zapraszamy na kolejną akcję "Moc Pomocy" w CH Manhattan w Gdańsku! Naszym celem jest zbiórka pieniędzy dla Domu Dziecka w Ustce z którym współpracuje nasza Fundacja.

Przyjdź na naszą akcję, pomóż dzieciom z domów dziecka, wspierając fundację darowizną i w zamian otrzymaj od nas sesję niemowlęcą dla swojej pociechy!

Wielkie otwarcie sezonu w MK Bowling!

Wielkie otwarcie sezonu w MK Bowling!

Wielkie otwarcie sezonu MK Bowling, Klub Kosmos i Manhattan! Świętuj z nami przez cały tydzień! Codziennie w godzinach 12:00-20:00 moc atrakcji! A w sobotę - 29 września, o godz. 21:00 - koncert Honoraty Skarbek w Klubie Kosmos.

Moc Pomocy

Moc Pomocy

Już w sobotę 15 września Fundacja Dom Dbamy o Młodych oraz GCH Manhattan zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - MOC POMOCY. Przez cały dzień czekamy z mnóstwem niespodzianek. Zajrzyjcie koniecznie!
Dodatkowo przez cały dzień organizujemy zbiórkę na rzecz podopiecznych fundacji!

Jesień w stylu Manhattan

Jesień w stylu Manhattan

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Interaktywna wystawa Playmobil

Interaktywna wystawa Playmobil

Zapraszamy wszystkich serdecznie do interakcji z niezwykłymi ekspozycjami zabawek marki PLAYMOBIL! Interaktywna wystawa na parterze Manhattanu potrwa przez całe wakacje - do 31 sierpnia!