Aktualności

Strona Główna / Aktualności
26 Finał WOŚP w Manhattanie

26 Finał WOŚP w Manhattanie

Już w niedzielę 14 stycznia zapraszamy wszystkich do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pokazy, występy, koncerty i licytacja wyjątkowych przedmiotów przekazanych na akcję! Dziękujemy wszystkim partnerom wspólnego grania i wszystkim, którzy dołożą swoją nawet najmniejszą cegiełkę!

Mam ochotę na wyprzedaże

Mam ochotę na wyprzedaże

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet -70% ceny.

Specjalny wózek dla Kubusia kupili dzięki nakrętkom

Specjalny wózek dla Kubusia kupili dzięki nakrętkom

Dziękujemy wszystkim za wsparcie w zbieraniu plastikowych nakrętek! Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się przekazać Kubusiowi specjalistyczny wózek. Dzięki niemu Kuba może pełniej rozwijać się i lepiej pokonywać przeciwności losu. NA TYM NIE POPRZESTANIEMY!

Em Nail – nowy punkt ze specjalnościami dla Pań!

Em Nail – nowy punkt ze specjalnościami dla Pań!

Poszukując pomysłów na prezenty, sprawdźcie co dla naszych Pięknych przygotował nowy punkt na parterze Manhattanu - Em Nail. Z hybrydowych lakierów, żeli, lamp, pędzelków i tipsów każda z Pań będzie zadowolona! Em Nail przedświątecznie i gorąco zaprasza.

CAFE W zaprasza na …więcej!

CAFE W zaprasza na …więcej!

Cafe W – wyjątkowo klimatyczna kawiarnia na parterze powiększyła się i poszerzyła … swoją ofertę. Do aromatycznej kawy, świeżych soków i zdrowych przekąsek dołączyła wspaniała kuchnia, w której potrawy przygotowywane są na Państwa oczach. To nie wszystko, bo nic tak nie pachnie jak świeżo wypiekany na miejscu chleb – a to wszystko właśnie w Cafe W! Sprawdźcie sami, a na pewno nie pożałujecie.

Bubble Show – wyjątkowy spektakl

Bubble Show – wyjątkowy spektakl

W sobotę i niedzielę zapraszamy na show, którego jeszcze nie było! Rosyjska Korporacja Mimów zaprezentuje występu z wyjątkowymi bańkami - płonące bańki mydlane, taniec z bąbelkami, komedie dla dzieci, klaunada i wyjątkowa gra mimów! Tego nie możecie przeoczyć - startujemy od godz. 12:00 o każdej pełnej godzinie - tak w sobotę, jak i niedzielę!

Tradycyjne i z klasą – świętowanie w Manhattanie

Tradycyjne i z klasą – świętowanie w Manhattanie

Gdański Manhattan wypełni się zapachem świątecznych pierników, śpiewem pięknymi kolęd, śmiechem dzieci i wesołym pohukiwaniem Mikołaja.
Jeśli tęsknicie do prawdziwych świąt z dzieciństwa, szopki, ,wesołych aniołów przekomarzających się z ludowym diabłem, pachnących pierników, lalkowych teatrzyków kolęd i prawdziwego Mikołaja ...zapraszamy, bo to tylko w Manhattanie.

Spotkanie z bajką

Spotkanie z bajką

W sobotę 25 listopada od godz. 11:00 czekają na Was bohaterowie najpopularniejszych filmów animowanych ostatnich lat! Spotkamy się z Minionkami oraz bohaterami przebojów kinowych "Sing" i "Sekretne Życie Zwierzaków Domowych", które wkrótce doczekają się kontynuacji. Dzieci (i dorośli!) na całym świecie pokochali kolorowe, wesołe światy tych filmów. I właśnie do bajecznego świata zabawy chcemy je zaprosić!

Black Weekend w Manhattanie

Black Weekend w Manhattanie

Centrum Handlowe Manhattan zaprasza do skorzystania z promocji podczas tegorocznej akcji pn. BLACK WEEKEND, która odbędzie się w dniach 24-26 listopada. Salony zaproponują kilkadziesiąt specjalnych zniżek sięgających nawet -60%. Lista zniżek będzie dostępna w aplikacji mobilnej Qpony.pl