Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Ugryź Zdrowie w Manhattanie!

Ugryź Zdrowie w Manhattanie!

Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych zaprasza na bezpłatne badania i konsultacje lekarskie. Na poziomie -1 zbadamy m.in. ciśnienie tętnicze, poziom glikemii, a także dokonamy analizy składu ciała. Wszystko to pod bacznym okiem lekarzy, laboratantów i konsultantów.

Dzień Świadomości Autyzmu

Dzień Świadomości Autyzmu

Dzień Świadomości Autyzmu - "Gdańsk Solidarnie dla Autyzmu". Zapraszamy na obchody Dnia Świadomości Autyzmu, które odbędą się 7 kwietnia 2018 roku w godzinach 12:00 - 15:00 w Manhattanie! Niebieski to kolor solidarności z osobami z autyzmem, więc bądź z nami w tym dniu na niebiesko!

Przyszła Mamo! Zadbaj o siebie!

Przyszła Mamo! Zadbaj o siebie!

Centrum Handlowe Manhattan i Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne.
Przyszłych i obecnych rodziców zapraszamy na mnóstwo atrakcji!

Święto Gdańskich Słodyczy

Święto Gdańskich Słodyczy

Słodka? Gorzka? Kto jej nie kocha! Podobno dziewięć osób na dziesięć deklaruje, że uwielbia czekoladę, a dziesiąta... na pewno kłamie. Jeśli jesteście wśród tych dziewięciu, mamy dla Was niespodziankę... 24 i 25 marca w Manhattanie czeka nas Święto Gdańskich Słodyczy!

Ważna informacja

Ważna informacja

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w niedziele wolne od handlu, Centrum Manhattan będzie dla Państwa otwarte. Będzie można skorzystać z usług taki marek jak, m.in.: Sphinx, Grycan, Starbucks, Subway, Kręgielnia MK Bowling, Gdańska Szkoła Artystyczna, Tiger Gym.

„Gnomeo i Julia” w GCH Manhattan

„Gnomeo i Julia” w GCH Manhattan

10 marca bohaterowie przeboju filmowego "Gnomeo i Julia" przyjadą do Manhattanu! Na dzieci czekają wspólne zdjęcia i wiele atrakcji!

UWAGA! KONKURS! Finalista konkursu w Manhattanie zostanie nagrodzony... CZTEROOSOBOWĄ WYCIECZKĄ DO LONDYNU ŚLADAMI GNOMEA I JULII!

Skonsultuj z Farmaceutą… nadciśnienie tętnicze

Skonsultuj z Farmaceutą… nadciśnienie tętnicze

3 marca w godzinach 10:00-16:00 zapraszamy na bezpłatne badania i konsultacje medyczne i farmaceutyczne. Celem edycji "Skonsultuj z Farmaceutą... nadciśnienie tętnicze" i promowanej przez nas opieki farmaceutycznej w nadciśnieniu jest nie tylko prawidłowo prowadzona farmakoterapia, ale także profilaktyka i kreowanie świadomości społecznej w zakresie edukacji, leczenia i zapobiegania nadciśnieniu.

Manhattan Run

Manhattan Run

Już w sobotę 17 lutego Manhattan stanie się wyjątkową areną biegowych zmagań. Najbardziej zwariowany bieg roku właśnie w Manhattanie! Na uczestników Manhattan Run czekać będzie 2-kilometrowa trasa oraz kilkanaście pięter do pokonania! Sprawdźcie jak się zapisać - spieszmy się - liczba miejsc ograniczona!

Nowy Rok w dobrej formie

Nowy Rok w dobrej formie

Zapraszamy w sobotę 3 lutego na dzień Nowy Rok w Dobrej Formie! Mnóstwo atrakcji dla aktywnych - tego dnia nie będziemy się nudzić! Start o godz. 10:00.