Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Wiosna, ach to Ty

Wiosna, ach to Ty

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje.

Jak się okazuje, tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie.

Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej wiosny projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Wiosna to też odpowiedni czas by zadbać o zdrowie i sylwetkę. Warto też zapoznać się z różnorodną ofertą GCH MANHATTAN.

Inspiracji szukaj w sklepach i w zakładce PROMOCJE

Gramy z WOŚP w Manhattanie! | 32. Finał WOŚP | Sztab 701

Gramy z WOŚP w Manhattanie! | 32. Finał WOŚP | Sztab 701

Już w najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla nas po raz 32!

Sztab 701 wraz ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdańsku i ZSS Nr 1 w Gdańsku - Batorówka są już gotowi! Przy wsparciu chóru nauczycielskiego zaśpiewają dla WOŚP w Manhattanie!

Akcja trwa od godziny 10:00 - zapraszamy Was serdecznie!

Świąteczny Musical na żywo! Gospel Church w Manhattanie

Świąteczny Musical na żywo! Gospel Church w Manhattanie

Ta niedziela będzie wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że jest handlowa, ale za sprawą naszych wyjątkowych gości z Gospel Church Gdańsk, którzy wprowadzą Was w magiczną atmosferę Świąt podczas niedzielnych zakupów w Manhattanie. Zapraszamy już 17 grudnia o 11:30 na nasz coroczny Świąteczny Musical.

Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża

Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża

Świąteczny Festyn Autorów Wybrzeża, impreza promująca twórczość wybrzeżowych autorów, będzie miała w grudniu swoją drugą odsłonę. Po raz pierwszy impreza odbyła się w ubiegłym roku w Centrum Handlowym Manhattan, tam też powinni kierować kroki wszyscy, którzy mają nadzieję na atrakcyjny prezent pod choinkę, książkę z autografem autora. Sprzedaż książek w specjalnie zaaranżowanym stoisku na parterze Manhattanu będzie prowadzona w piątek 8 grudnia i sobotę 9 grudnia, w godzinach 10:00-19:00. Zarówno w jednym, jak drugim dniu pojawią się autorzy, by spotkać się z czytelnikami swoich książek. Będzie można z nimi porozmawiać i uzyskać autograf na kartach książki.

Dzień Wolontariusza w GCH Manhattan

Dzień Wolontariusza w GCH Manhattan

Gorąco zapraszamy na obchody Dnia Wolontariusza, które odbędą się 2 grudnia 2023 w godzinach od 11.00 do 16.00 w Galerii Handlowej Manhattan w Gdańsku.

Będą na Was czekać pierniki marzeń, świąteczny handmade, kiermasz rękodzieła, pachnące mydełka i... Gość Specjalny! Wszystko po to, by rozgrzać atmosferę i otworzyć serca na marzenia!

Premiera najnowszego albumu Fot. Kosycarz – „Niezwykłe zwykłe zdjęcia”

Premiera najnowszego albumu Fot. Kosycarz – „Niezwykłe zwykłe zdjęcia”

Grudniowe premiery coraz to nowych albumów Maćka Kosycarza na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Trójmiasta. Co roku gościmy wspaniałych ludzi, którzy opowiadają o historii dalszej, jak i bliższej, uwiecznionej na odbitkach Macieja. W tym roku ponownie spotkamy się z twórczością zarówno Macieja, jak i Zbigniewa Kosycarzy, a spotkanie jak zwykle przyciągnie przyjaciół rodziny.

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę (2.12) o godzinie 12:00.
Album uświetnia 25. urodziny województwa pomorskiego, zawiera 350 zdjęć przywołujących całą powojenną historię tych terenów i ich mieszkańców.

GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte – dla dorosłych

GDAŃSKA SZKOŁA ARTYSTYCZNA: dni otwarte – dla dorosłych

Drodzy Państwo.

Wraz z nowym rokiem w pracowniach Gdańskiej Szkoły Artystycznej startuje dwadzieścia kierunków artystycznych.

Przez następne dziesięć miesięcy będziemy spotykać się, tańczyć, malować, rzeźbić, śpiewać, tworzyć, przeżywać, śmiać się… może czasem płakać ze wzruszenia. Będziemy naprawdę żyć!

Twój styl na jesień

Twój styl na jesień

W sklepach GCH Manhattan pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Jedno jest pewne, propozycje salonów pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Kajko i Kokosz w Manhattanie

Kajko i Kokosz w Manhattanie

Kajko i Kokosz odwiedzają Manhattan!

Dużych i małych zapraszamy w podróż do magicznego świata wprost z kultowego komiksu Jerzego Christy! Czeka na Was między innymi giełda gier planszowych, oprowadzanie kuratorskie po Galerii Janusza Christy, tematyczne stoiska z atrakcjami i zabawy dla najmłodszych oraz spotkanie z rysownikami Wojtkiem Olszówką i Sławkiem Kiełbusem!

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

Lato w ruchu

Lato w ruchu

Wyprzedaże w sklepach GCH Manhattan trwają w najlepsze. To bardzo dobry czas, aby odświeżyć szafę.

Przyjdź, zrób zakupy i skorzystaj z rabatów nawet do -70%!

Lato to też odpowiedni czas by zadbać o zdrowie i sylwetkę. Warto też zapoznać się z różnorodną ofertą GCH MANHATTAN.

Inspiracji szukaj w sklepach i w zakładce PROMOCJE

Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

Zostań bohaterem „Szybkich i Wściekłych”! | Fast Experience w Manhattanie

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę promującą premierę megahitu „Szybcy i wściekli 10”!

Tylko w gdańskim Manhattanie przez trzy dni fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!

Każdy, kto przyjdzie do nas w czwartek, piątek lub sobotę w dniach 25-27 maja od godz. 12:00 do 20:00 może zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie w krótkim czasie wmontujemy we fragmenty filmu i w ten sposób powstanie unikalny zwiastun „Szybkich i wściekłych”.

Zwiastun ten skanując udostępniony kod QR będzie można ściągnąć na swój telefon i udostępnić w dowolnych mediach społecznościowych. Każdy więc może się szybko pochwalić, że „zagrał” w filmie obok samego Vina Diesela!