Aktualności

Strona Główna / Aktualności
Czas na zmianę

Czas na zmianę

Zmieniamy się na lepsze!

W ciągu najbliższych kilku dni będziemy dokonywać dużych zmian, aby ułatwić Wam zakupy.

Piotr i Paweł od soboty będzie zamknięty i powróci do nas jako Spar już na początku tygodnia.

Mama i Manhattan – Bezpłatne badania USG i USG 4D

Mama i Manhattan – Bezpłatne badania USG i USG 4D

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo wydarzenie Mama i Manhattan zostaje odwołane. Badania odbędą się w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco.

===================================================

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety. Wspólnie z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo po raz kolejny pokażemy Wam, jak czerpać z niego jak najwięcej radości! Szczęśliwa Mama - Szczęśliwe Dziecko!

Zmiany w funkcjonowaniu Centrum

Zmiany w funkcjonowaniu Centrum

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca, ulega zmianie lista otwartych sklepów i lokali w Manhattanie:

Apteka Manhattan (9:00-20:00), Dealz (10:00-20:00), Inmedio (9:00-20:00), Kantor Conti (9:00-18:00), Piekarnia Szydłowski (9:00-18:00), Piotr i Paweł (9:00-20:00), Polmed, Restauracja Sezon (9:00-17:00), Rossmann (9:00-20:00), Tu Pralnia (9:00-20:00), Ziaja (9:00-18:00) oraz Zoo Delikatesy (9:00-21:00).

Szczegółową listę punktów, które będą otwarte będziemy Państwu podawać na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że parking do końca marca jest darmowy, a wszystkie karty są wycofane.

Piotruś Królik w Manhattanie!

Piotruś Królik w Manhattanie!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo spotkanie z Piotrusiem Królikiem zostaje odwołane. Wydarzenie odbędzie się w późniejszym terminie, o czym będziemy informować na bieżąco.

===================================================
W całym ogrodzie nie ma większego psotnika niż Piotruś Królik, nikt też nie potrafi się bawić tak jak on. Właśnie wraca na ekrany kin, a my zapraszamy na pełne humoru i zabawy Piotrusiowe spotkanie już w sobotę 21 marca w Manhattanie!

Ważna Informacja

Ważna Informacja

Wobec obaw przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy poinformować, że pomieszczenia handlowe i przestrzenie wspólne w Manhattanie są dodatkowo czyszczone i wycierane regularnie środkami dezynfekującymi. Niemniej, w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych gości pragniemy podzielić się kilkoma prostymi zaleceniami w zakresie higieny.

Debata „Wrzeszczańska Agora” – Wystawa prac studenckich

Debata „Wrzeszczańska Agora” – Wystawa prac studenckich

Wrzeszczańska Agora. Przestrzeń społeczna w mieście - kto? co? gdzie?

Wyjściowym tematem prac studenckich było zaprojektowanie nowej siedziby Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. Dotychczasowy obiekt jest trudno dostępny, niereprezentacyjny i w złym stanie technicznym. Proponowana lokalizacja, wskazana przez Radnych, to przede wszystkim teren sąsiadujący ze Skwerem im. Anny Walentynowicz przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. W toku pracy, przeprowadzonych wywiadów z użytkownikami, zdobywania kolejnych informacji, projektanci odkryli, że w centrum Wrzeszcza potrzebna jest przestrzeń do swobodnej interakcji społecznej. Zebranie wszystkich rozwiązań projektowych razem daje pełen obraz zidentyfikowanych użytkowników i ich potrzeb, czyli tego dla kogo i jak ta przestrzeń powinna funkcjonować.

Niedziele handlowe

Niedziele handlowe

W tym miesiącu wszystkie niedziele będą niehandlowe, czyli 1, 8, 15, 22 i 29 marca.

W tym czasie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomiczno-rozrywkowej.

Mam Zielone Serce dla Zwierząt

Mam Zielone Serce dla Zwierząt

Na co dzień podchodzimy do wszystkich zwierzaków z wielkim, otwartym sercem. Dlatego nie mogło być inaczej i w Walentynki odpalamy nasze Zielone Serca dla Zwierząt. Z myślą o naszych futrzastych przyjaciołach, wraz z zaprzyjaźnioną ekipą z Sunra organizujemy specjalne wydarzenie, podczas którego zjesz wegańską pyszność, kupisz wegańskie smakołyki a tym samym pokażesz, że i Ty masz zielone serce dla zwierząt.

Spotkanie z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem

Spotkanie z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem

Profesor Starowicz jest m.in. seksuologiem, psychiatrą, psychoterapeutą, Krajowym Konsultantem z zakresu seksuologii. Spotkanie poprowadzi red. Iwona Demska. Wśród poruszanych wątków znajdzie się zapewne temat satysfakcji seksualnej w długotrwałym monogamicznym związku, czyli w małżeństwie.

Pomagaj z WOŚP i z Manhattanem już w sobotę!

Pomagaj z WOŚP i z Manhattanem już w sobotę!

Pomagaj z WOŚP i z Manhattanem już w sobotę!

Siema!

Już w sobotę będziemy grać razem z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas 28-go Finału będziemy zbierać pieniądze, by zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.