Mam Zielone Serce dla Zwierząt

Strona Główna / Archiwum / Mam Zielone Serce dla Zwierząt

14 lutego 2020 r., godz. 9:00-21:00

MAM ZIELONE SERCE DLA ZWIERZĄT

Na co dzień podchodzimy do wszystkich zwierzaków z wielkim, otwartym sercem. Dlatego nie mogło być inaczej i w Walentynki odpalamy nasze Zielone Serca dla Zwierząt. Z myślą o naszych futrzastych przyjaciołach, wraz z zaprzyjaźnioną ekipą z Sunra organizujemy specjalne wydarzenie, podczas którego zjesz wegańską pyszność, kupisz wegańskie smakołyki a tym samym pokażesz, że i Ty masz zielone serce dla zwierząt.

To z Sunry mamy najlepszy na świecie farsz warzywno – orzechowy. Ten właśnie produkt zawijamy w tortlillę, dodajemy swoje składniki i tak powstaje nasz przepyszny Wrap wegański. Po pierwsze to genialna alternatywa dla mięsa, po drugie, świetny zdrowy lunch, czy szybka kolacja.

W tegoroczne Walentynki wspierając Fundację „Animalsi” Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie, przekazujemy 50% zysku ze sprzedaży Wrapa wegańskiego na Schronisko w Kościerzynie. Ponadto w lokalu będzie umieszczona skarbonka od Fundacji „Animalsów”, do której będziecie mogli się dorzucić na przykład zakupując fundacyjny gadżet lub tak po prostu.

Będzie z nami również ekipa z Sunra i będzie miała ze sobą swoje produkty do zakupu w bardzo korzystnych cenach, wegański farsz, burgery, a także obłędne mleko ze słonecznika. Sunra również wspomoże schronisko 25% częścią zysku.

Zachęcamy do próbowania nowych smaków, tych bez-mięsnych, szukaniu alternatyw, bo są to pyszne opcje i często okazuje się, że bardziej wartościowe, a co więcej im częściej sięgamy po warzywa i owoce tym więcej serca dostają od nas zwierzaki.

P.S. I pamiętajcie zabierzcie swoje futrzaste pociechy! Będzie nam bardzo miło je gościć!