Collegia

Kontakt

Poziom: 4
Telefon: +48 730 555 565
Internet: www.collegia.pl
biuro@collegia.pl

Otwarte

pon-pt: 09:00 – 17:00
so-nie: nieczynne

Silver Rock Investments

To spółka powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Tworzymy innowacyjne projekty w sektorze nieruchomości komercyjnych, umiejętnie łącząc funkcjonalność, piękno i estetykę, z wiedzą technologiczną i trendami współczesnej architektury. Starannie przemyślana wizja i solidne podstawy biznesowe naszych przedsięwzięć, gwarantują klientom bezpieczeństwo i pewność inwestycji. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz uznanie na rynku amerykańskim.

ABR Builders LLC

(do 2012 r. firma funkcjonowała pod nazwą ABR Construction Inc.) istnieje od 1995 r. i ma na swoim koncie ukończone ponad 120 projektów budowlanych – rezydencyjnych i komercyjnych – w stanie NY i CT. ABR Builders LLC szczyci się tym, że projekty przez nich realizowane są najwyższej jakości, spełniają wymogi i oczekiwania klienta oraz wizję architekta. ABR dysponuje grupą oddanych kierowników produkcji, menadżerów, superintendentów i pracowników, a także licencjonowanych podwykonwawców. ABR od lat współpracuje z szeregiem innych specjalistów z poszczególnych dziedzin budownictwa, takich jak m.in. architekci, projektanci, oraz inżynierowie przestrzeni zielonych. ABR Builders specjalizuje się w renowacji i przebudowie luksusowych wnętrz rezydencyjnych w systemie generalnego wykonastwa.

Silver Rock Group

To grupa inwestycyjna, w której Boleslaw Ryzinski i Łukasz Macniak są udziałowcami oraz aktywnymi członkami zarządów poszczególnych firm składowych. Silver Rock specjalizuje się w realizacji wszelkich aspektów, zarówno budowlanych jak i administracji wielorodzinnych projektów na Manhattanie. Na dziś Silver Rock posiada kilka budynkow wielorodzinnych, zarówno wykończonych jak i w budowie skupionych na Manhattanie w dzielnicy East Harlem.