Credipass

Kontakt

Poziom: 4
Telefon: +48 691 353 530
Internet: www.credipass.pl

Otwarte

pon-pt: 09:00 – 17:00
so-nie: nieczynne

Jesteśmy jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Nasza historia działalności rozpoczęła się w 2007 r.

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem finansowym, a w swojej ofercie posiadamy produkty kredytowe (gotówkowe, hipoteczne, firmowe) oraz ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Od listopada 2018 r. weszliśmy w skład Metrohouse Franchise S.A. stając się częścią grupy Duna House Nyrt. – holdingu notowanego na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime.

Należymy do grona największych firm tej branży w kraju i jednocześnie jesteśmy członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego, którego celem jest „Reprezentowanie interesów gospodarczych i społecznych branży, w szczególności wypracowywanie jednolitych standardów pracy firm pośrednictwa finansowego”. W związku z tym przykładamy szczególną uwagę do jakości pracy i stanu wiedzy naszych ekspertów, co przekłada się na ich profesjonalizm, a to z kolei wpływa na jakość oferowanych przez nas usług, które są na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem tego jest ponad 50 000 zadowolonych klientów, którym to niejednokrotnie pomogliśmy spełnić marzenia.

Jako Gold Finance świadczymy rzetelne i profesjonalne pośrednictwo w doborze produktów finansowych, a zaproponowane przez nas rozwiązania dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Gold Finance w liczbach:

  • Działamy od ponad 10 lat, na polskim rynku pośrednictwa finansowego.
  • Posiadamy 50 oddziałów w całej Polsce, nasi eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu obsługa odbywa się na najwyższym poziomie.
  • Od 2007 roku pomogliśmy ponad 50 000 Klientów w spełnieniu ich finansowych celów i marzeń.
  • Każdego dnia ponad 1300 naszych ekspertów z pasją realizuje cele naszych Klientów i ich rodzin.
  • Nasze kompetencje doceniają zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi (ponad 40 instytucji finansowych).